Cepteteb’den Fatura Talimatı Verene 50 TL

Masrafsız ve kolay bankacılık sistemi olan Cepteteb şubelerle uğraşmadan tüm işlerinizi halletmeye yarayan bir sistemdir. Öyle ki Cepteteb sistemini kullanan kişiler havale, EFT ve hesap işletim ücreti gibi masrafları ödemek zorunda kalmıyorlar. Buna ek olarak Cepteteb en çok faiz veren sistemlerin başında geliyor. Cepteteb vadeli mevduat hesabı faiz oranı şu anda yüzde 11’dir.

Cepteteb’in yeni kampanyası düzenli fatura ödeyenleri kapsıyor. Çünkü bu kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin Cepteteb hesapları ya da kredi kartlarıyla düzenli ödeme talimatı vermeleri gerekiyor. Bu faturalar herhangi bir kurumun faturaları olabilir. Ancak belli başlı şartlar bulunuyor. İlk olarak söylememiz gereken şey 2 fatura ödeme talimatı verenin 25, 3 fatura ödeme talimatı verenin 50 TL kazandığıdır. Kampanyanın diğer detayları ise şu şekildedir:

Bu kampanya 1 Eylül 31 Aralık arası geçerli olan bir kampanyadır.

Talimat vermek isteyenleri hesapları ya da kredi kartlarının aktif olması gerekiyor aksi halde sistem talimatları kabul etmeyecektir.

Hem Cepteteb kredi kartı hem de Cepteteb vadesiz hesabı olan kişiler bu kampanyadan faydalanabilirler. Her ikisi için de 2 talimat 25 TL 3 talimat 50 TL olarak değerlendirilecektir.

Bu kampanyadan herkes sadece bir kere faydalanabilir, çok daha fazla talimat verseniz de en fazla 50 TL kazanabilirsiniz.

Bonus yükleme gününden önce mutlaka en az bir faturanın ödenmesi gereklidir. Buna ek olarak hesaptan bir kere para çekilmeli, kredi kartından ise en az bir kere alışveriş yapılmalıdır.

Düzenli ödeme talimatı veren kişilerin 6 ay boyunca bu sistemi devam ettirmeleri gereklidir. Aksi halde verilen bonus geri alınacaktır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

four + eighteen =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.