Cepteteb Üyelerine 50 Lira Veriyor!

Google Haberlere Abone Ol:

Cepteteb’den Fatura Talimatı Verene 50 TL

Masrafsız ve kolay bankacılık sistemi olan Cepteteb şubelerle uğraşmadan tüm işlerinizi halletmeye yarayan bir sistemdir. Öyle ki Cepteteb sistemini kullanan kişiler havale, EFT ve hesap işletim ücreti gibi masrafları ödemek zorunda kalmıyorlar. Buna ek olarak Cepteteb en çok faiz veren sistemlerin başında geliyor. Cepteteb vadeli mevduat hesabı faiz oranı şu anda yüzde 11’dir.

Cepteteb’in yeni kampanyası düzenli fatura ödeyenleri kapsıyor. Çünkü bu kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin Cepteteb hesapları ya da kredi kartlarıyla düzenli ödeme talimatı vermeleri gerekiyor. Bu faturalar herhangi bir kurumun faturaları olabilir. Ancak belli başlı şartlar bulunuyor. İlk olarak söylememiz gereken şey 2 fatura ödeme talimatı verenin 25, 3 fatura ödeme talimatı verenin 50 TL kazandığıdır. Kampanyanın diğer detayları ise şu şekildedir:

Bu kampanya 1 Eylül 31 Aralık arası geçerli olan bir kampanyadır.

İlginizi Çekebilir:  TEB İş İlanları: 2022 Ağustos

Talimat vermek isteyenleri hesapları ya da kredi kartlarının aktif olması gerekiyor aksi halde sistem talimatları kabul etmeyecektir.

Hem Cepteteb kredi kartı hem de Cepteteb vadesiz hesabı olan kişiler bu kampanyadan faydalanabilirler. Her ikisi için de 2 talimat 25 TL 3 talimat 50 TL olarak değerlendirilecektir.

Bu kampanyadan herkes sadece bir kere faydalanabilir, çok daha fazla talimat verseniz de en fazla 50 TL kazanabilirsiniz.

Bonus yükleme gününden önce mutlaka en az bir faturanın ödenmesi gereklidir. Buna ek olarak hesaptan bir kere para çekilmeli, kredi kartından ise en az bir kere alışveriş yapılmalıdır.

Düzenli ödeme talimatı veren kişilerin 6 ay boyunca bu sistemi devam ettirmeleri gereklidir. Aksi halde verilen bonus geri alınacaktır.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
53TakipçilerTakip Et
2,309TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

QNB Finansbank İş İlanları: 2022 Ağustos

QNB Finansbank İş İlanları… Ramazan boyunca banka personel alımlarına devam eden bankalardan biri de QNB Finansbank.

Vakıf Katılım İş İlanları: 2022 Ağustos

Küçük miktarlarda sermayede bulunan hareketlerle kolayca yürütmede bu anlayışı sürdüren ve sanayide de...

Emlak Katılım İş İlanları: Ağustos 2022 (Yeni Mezun-Uzman)

Faaliyetlerine tekrardan başlayan ve şubeleşen Emlak Bankası personel alımları yapmaya devam ediyor. Farklı...

TEB İş İlanları: 2022 Ağustos

TEB iş ilanlarında Ağustos ayı boyunca çok sayıda banka personel alımları yapmaktadır. Geniş...