Vakıfbank’tan Bayrama Özel Taşıt Kredisi Kampanyası

0

Vakıfbank Taşıt Kredisi

Birçok banka taşıt almak isteyen kişiler için taşıt kredisi veriyor, ancak taşıt kredisi kampanyaları genel olarak iki farklı anlayış ile sunuluyor. Bunlardan ilki yeni araçlar için verilen taşıt kredisidir. Çünkü yeni araçlarla ikinci el taşıt kredileri arasında fark bulunuyor. Bu fark kasko bedeli, kredi faiz oranı gibi şeylerde kendini gösteriyor. Vakıfbank taşıt kredisi kampanyası sayesinde hem sıfır araçlar için hem de belli bir yaşa erişen taşıtlar için kredi alabilirsiniz. Ancak hangi bankayı tercih ederseniz edin çok eski araçlar için taşıt kredisi alamayacağınızı bilmeniz gerekiyor.

Vakıfbank taşıt kredisi için ödemeniz gereken masrafların tutarı aracın bedeli ve krediyi nasıl çektiğinize göre değişiklik gösterebilir. Bu nedenle kredinin masrafını öğrenmek için Vakıfbank internet sitesine ya da bir Vakıfbank şubesine uğrayabilirsiniz. Böylece kampanyanın detaylarını kısa sürede öğrenebileceksiniz.

İlginizi Çekebilir:  Güncel İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları! Ekim 2022!

Vakıfbank bayrama özel taşıt kredisi kampanyası için banka tarafından belirlenen kredi faiz oranı 1,25’tir. Çekmek istediğiniz kredi tutarına göre kredi faiz oranının değişip değişmediğini bankadan öğrenebilirsiniz.

Bu krediyi aracın yüzde yetmişlik değeri kadar çekebilirsiniz. Buna ek olarak kefil gerektirmeyen bu kredi için araç rehini şarttır. Yani aracı banka adına rehin ettirir, borcunuz bittiğinde bu rehinden kurtulursunuz. Rehin ücreti ödemeniz de gerekmektedir.

Vakıfbank bayrama özel taşıt kredisi kampanyası için belirlenen yıllık maliyet oranı yüzde 18’dir.

Eğer bu kredi sayesinde 20 bin lira alırsanız masraflar hariç ayda 723 lira ödersiniz. Bu taksit tutarı 36 ay vade istediğiniz varsayılarak hesaplanmıştır. Değişik varyasyonlar için bankanın internet sitesine bakabilirsiniz.

20 bin lira olarak almış olduğunuz kredinin toplam geri ödemesi 26 bin 29 lira olacaktır. Yani kredinin toplam faiz tutarı 6 bin 29 lira oluyor. 

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın