Akbank Direkt Serbest Hesap Başvurusu

Birikimlerinizden kazanç elde etmek için nasıl bir yol izleyeceğiniz hakkında fikriniz yoksa Akbank Direkt Serbest Hesap Başvurusu ile paranızı değerlendirebilirsiniz.

Akbank, geniş dağıtım ağları ve müşterilerinin memnuniyetini sağlamak için çıktığı yolda emin adımlarla ilermektedir. Sizlere güvenilir ve dürüst bir hizmet sunan bankanın Serbest Hesap adlı ürünü ile %11’lik tanışma faiziyle birlikte vade beklemeden birikimlerini değerlendirebilirsiniz.

30 günlük bir süre boyunca tanışma faizleriyle sizleri karşılayan banka, 30 günün sonunda liste fiyatları üzerinden sizlere faiz uygulayacaktır. Akbank Direkt Serbet Hesap Başvurusu için hemen hızlıca web sitesinden veya kampanya sayfasından katılımlarınızı sağlayabilirsiniz. Direkt internet veya Akbank direkt mobil ile de başvurular gerçekleştirilebilir.

Akbank Direkt Serbest Hesap Detayları

Bankanın sunduğu hesabın en iyi özelliklerinden bir tanesi vade süresi beklemenize gerek kalmamanızdır. Hesabınızdan dilediğiniz an para çekip, dilediğiniz ana para ekleme şansınız bulunmaktadır.

Üstelik başka bir hesaba gerek duymadan Havale ve EFT gibi işlemleri yapabilirsiniz. Birikimlerinizi değerlendirebileceğiniz avantajlı faiz oranları da sizlere sunulmaktadır. Akbank Direkt Serbest Hesap ile her türlü kazancınız sizinle birlikte olmaktadır.

Serbest Hesap ile ilgili hesaplamaları da yine internet üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Örnek bir tutar baz alınırsa 20 bin TL’lik yatırımlarınız için 30 günlük (%11 faizle) kazancınız 153 TL  civarında olmaktadır. Hesap açılışı için sizlere alt limit belirtilmemektedir. Dilerseniz bakiyesiz olarak dahi açabilirsiniz.  Faizler hesabınıza günlük olarak işler. Hesap bakiyeniz 1000 TL’nin üzerindeyse tüm bakiyeniz için faiz kazanırsınız.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.