Ana SayfaEkonomiKOBİ'lere 100 Bin TL Faizsiz Kredi Fırsatı

KOBİ’lere 100 Bin TL Faizsiz Kredi Fırsatı

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Bu içerikte neler var?

  Faizsiz Kredi Fırsatı!

  Küçük ve Orta Büyüklükteki İşletmeleri Geliştirme İdaresi Başkanlığı olarak geçen KOSGEB, desteklerini sürdürmeye devam ediyor. KOBİ’ler için her gün yeni bir kapı açarak, onların da iş hayatında başarıyı yakalamalarını sağlayan kuruluş yeni destekler düzenliyor.

  Kurumsallaşma çabaları içindeki KOBİ’lerin ülkemizde küresel pazar içinde söz sahibi olmaları için birçok teşvik ve hibe desteği sağlayan yeni desteği terör mağdurlarını hedef alıyor. KOBİ’lere 100 bin TL Faizsiz Kredi Fırsatı, başta Doğu Anadolu ve Güneydoğu Anadolu Bölgelerini kapsayan paketler hazırlıyor.

  Ayrıca diğer doğal afetlerin neticesinde olumsuz etkilenen bütün KOBİ’ler için de 100 bin TL’ye kadar faizsiz kredi desteği sağlamaktadır.

  Piyasadaki dalgalanmaların da etkisiyle, hem terör olayları hem de yaşanan doğal felaketler KOBİ’lerin de ekonomide tutunmasını oldukça zor bir hale getirmekteydi. KOSGEB’in çalışmalarıyla bunun önlenmesi amaçlanıyor.

  Sel baskını, su baskını, deprem, büyük kuraklık ve şiddetli fırtınalardan olumsuz etkilenen KOBİ kesimi için sağlanacak olan faizsiz kredi, 1 Ocak 2015 itibariyle sayılan durumlardan etkilenen KOBİ’leri içermektedir. Veri tabanında güncel kaydı olanlar, imalaat sanayinde faaliyette bulunan işletmeler ile Organize Sanayi Bölgelerinde faaliyette bulunan işletmelere yönelik KOSGEB güncel kaydı olanlara tüm sektör bazında destek sağlamaktadır.

  KOSGEB’in sağladığı destek kapsamında faizsiz kredi için belirlenen üst limit 100 bin TL, ilk 12 ayı ödemesiz, geri kalanı içinse 3 ayda 1 eşit taksitler halinde toplamda 36 aylık vade şartları KOBİ’lere sağlanmaktadır. Düzenlenen proje için kapanış tarihi 12 Aralık 2016 olarak belirtilmektedir.

  Orhan Babaeski
  Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
  Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

  Merak ettiklerini sormak için:

  Yorum alanını doldurun.
  Lütfen adınızı buraya yazın

  Aramıza Katılın

  48,216BeğenenlerBeğen
  11,397TakipçilerTakip Et
  63TakipçilerTakip Et
  2,250TakipçilerTakip Et
  0AboneAbone Ol

  Halkbank Personel Alımları Yapıyor!

  Türkiye’nin en önemli finans kuruluşlarından olan Halkbank, yayımlamış olduğu banka iş ilanları ile personel...

  Merkez Bankası Yüksek Kur Talebinde Bulundu!

  Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankası (TCMB), sektörde faaliyet gösteren bankalardan yüksek kur talebinde bulundu. Elde...

  Vakıfbank Personel Alımları Yapıyor!

  Türkiye’nin devlet destekli ve en eski bankalarından olan Vakıfbank, yayımlamış olduğu yeni ilanlarla banka...

  Garanti BBVA Staj Başvuruları Başladı

  Garanti BBVA’nın yaptığı banka iş ilanları duyurusunda üniversite öğrencilerine staj imkanı sağlayan programdan bahsedildi.Garanti...

  Taşıt Kredisi Şartları Nelerdir?

  Taşıt Kredisi Nedir?Taşıt kredisi, bireysel müşterilere taşıt alımı için sağlanan bir tür tüketici kredisi...

  QNB Finansbank Lise Mezunu Alım Yapıyor

  İlk Türk bankası olması ve yurtdışındaki piyasalar tarafından da kendisine duyulan güvenden dolayı her...