Ana SayfaBanka İş İlanlarıDenizbank Personel Alımları 2016

Denizbank Personel Alımları 2016

Yayın tarihi:

Google Haberlere Abone Ol:

Denizbank Banka İş İlanları

1997’de bankacılık lisansını almasıyla birlikte kısa bir süre içerisinde bankacılık sektöründe yükselişe geçen Denizbank, Sberbank bünyesinde 2012 yılından bu yana hizmet vermektedir.

Kişiler arasında hiçbir ayrım gözetmeksizin hizmet veren Denizbank, çalışanlara eşit şartlar altında kariyer fırsatı sağlamaktadır. Ayrıca çeşitli eğitim programlarıyla da kariyere sağlam adımlarla giriş sağlanmaktadır.

Bu bağlamda Denizbank Personel Alımları 2016 yılı Eylül –Ekim arasında banka tarafından gerçekleştirilmektedir. Yeni açılacak şubede görevlendirilecek olan kişiler yeni müşteri kazanılmasını hedefleyecek çalışmalar gerçekleştirmelidir. Bankacılık kariyerine Denizbank bünyesinde başlamak isteyenler veya kariyerinde yükselmek isteyenler banka iş ilanları aracılığıyla başvurularını gerçekleştirebilirler.

İş başvurusu yapacak olan bireyler için belirtilen çalışma yeri Konya Yunak şubesidir. Yeni açılacak olan şube için personel alımı yapan banka, KOBİ ve Bireysel Bankacılık ürünlerinin müşterilere farklı hizmet anlayışlarıyla sunulmasını istemektedir. Bankanın iş ilanı için belirttiği pozisyon Bankacılık Hizmetleri Portföy Yöneticisi’dir.

Personel alımları kapsamında ayrıca memnuniyet yaratacak çalışmaların gerçekleştirilmesi de istenmektedir.

Banka iş ilanı için belirtilen genel nitelikler; üniversite mezunu adaylar, ilgili iş kollarında 4 yıla kadar deneyim sahibi, belirtilen illerin ilçelerinde ikamet eden veya edebilecek, Microsoft office uygulamalarına hakim, BES ve SPK Lisans belgesine sahip veya sınavlara girmiş olan kişilerin iş başvurusu değerlendirilecektir.

Ayrıca personel alımları için koşulan şartlarda; arasında insan ilişkilerinde başarılı kişiler, takım çalışmasına ayak uydurabilen ve erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli adaylar olmalı yer almaktadır. Bankanın iş ilanı için son başvuru tarihi 10 Ekim 2016’dır.

Denizbank Personel Alımları 2016, iş ilanına başvurularınız ve daha detaylı bilgi için bu bağlantıları kullanabilirisiniz.

http://banka.yenibiris.com/denizbank-a-s/bankacilik-hizmetleri-portfoy-yoneticisi-konya-is-ilani/708265

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Ticari Kredi Hesaplaması Nasıl Yapılır?

Ticari kredi, işletmelerin genişleme, ekipman yatırımı, stok finansmanı gibi çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için kullandığı...

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.