TEB 3 Ay Ertelemeli İhtiyaç Kredisi

0

 

İhtiyaçlarınız ağır bastığında kredi çekmek doğal bir davranış olacaktır. Ancak kredi çektiğinizde zaten bir borcu kapatırken yeni bir tanesinin ardından açılmasını istemeyenler olabilir. Bunun içinse bankalar yine müşterileri için kredi erteleme seçenekleri türetiyor.

TEB 3 Ay Ertelemeli İhtiyaç Kredisi ile siz de ihtiyaçlarınızı değil ödemelerinizi erteleyebilirsiniz. TEB’in müşterileri için düzenlediği kampanyayla siz de nakit ihtiyaçlarınıza uzun vadeli çözümler bulabilirsiniz.

Sizere sunulan ertelemeli kredinin üst limiti 20 bin TL’ye kadar çıkmaktadır. 20 bin TL’ye kadar kullanabileceğiniz bu krediyle 3 ay ertelemeli seçenekler sizleri bekliyor. Üstelik kredi kapsamında sizden kredi tahsis ücreti de alınmıyor! Maksimum vade süresi 36 ay olarak belirtilen ihtiyaç kredisi, TEB başvuru kanallarıyla başvurularınızı kabul etmektedir.

Kredi başvurusu için hemen bir TEB şubesine uğrayabilir veya TEB Çağrı Merkezi aracılığıyla başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Ben işimi internetten halletmeyi seviyorum diyenler için kredi başvurusu CEPTETEB İnternet şubesinden de yapılabilir. İhtiyaç kredisi için belirtilen faiz oranlarıysa %1,32 olarak uygulanmaktadır. Eşit taksitli ödemelerle siz de ihtiyaçlarınızı hemen karşılayabilirsiniz.

Banka sizlere ayrıca örnek bir ödeme planı oluşturmuştur. Örnek ödeme planı bağlamında 20 bin TL’lik ertelemeli kredi için 36 ay vade ile %1,32 faiz oranları aylık 733,20 TL’lik taksitler içermektedir. Sigorta masraflarıysa 247,15 TL olarak gösterilmektedir.

Ertelemeli ihtiyaç kredisi için uygulanan sigorta masrafları kişiye göre değişiklik gösterebilmektedir. Siz de kredi hesaplamanızı TEB’in hesaplama araçlarıyla gerçekleştirerek kredinizi kullanmaya başlayabilirsiniz.

Henüz bir yorum yazılmadı.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Exit mobile version