Hızlı Para Biriktirmek İçin 3 Püf Nokta

Hızlı Para Biriktirmek İçin 3 Püf Nokta!Cebiniz de Kalan Paraları Kumbaraya Atın! Gereksiz Aboneliklerinizi İptal Edin! Detaylar İçin...

Google Haberlere Abone Ol:

Tasarruf Önemli

Evinizdeki ampulden tutun da en küçük ev eşyanıza kadar tasarruf yapabilirsiniz. Gereksiz su harcamaktan ve ihtiyacınız olmayan eşyaları kullanmaktan kaçının. İster beş ister on saniye gibi kısa sürelerde olsa gereksiz yanan bir ampulü, çalışan eşyayı veya akan suyu kapatmalısınız. Tasarrufu sadece evde de yapmanız şart değil. Örneğin pahalı bir telefon paketi kullanmayın. İnanın ne kadar küçük tasarruflar olarak görünse de zaman geçtikçe önemini anlayacaksınız.

  • Cebiniz de Kalan Paraları Kumbaraya Atın

Açılmayan kumbaralardan alın ve günün sonunda cebinizde kaç tane bozukluk kaldıysa onları kumbaraya atın. Açılmayan kumbarayı pense ve ya tornavida gibi aletlerin yardımıyla daha sonra açabilirsiniz. Ancak çok zora kalmadıkça açmayın. Küçük bozukluklar zaman geçtikçe yüklü bir paraya dönüşecektir.

  • Faize Hayır

Faturalarınızı ödemekte gecikirseniz faiziyle ödeme yapmak zorunda kalırsınız. ‘Bir aydan bir şey olmaz’ diye düşünüp erteleyebilirsiniz. Ancak daha sonra ödemeyi unutursanız faiz miktarı epey artacaktır.Buda birikim yapmanıza engel olur. Bu sorunu çözmenin en iyi yolu kullandığınız bankaya otomatik ödeme talimatı vermektir. Böylelikle faturalarınızı tek yerden takip edersiniz.

  • Gereksiz Aboneliklerinizi İptal Edin

İzlemediğiniz televizyon kanalları veya okumadığınız dergi gazete aboneliklerinizi iptal edin. Gereksiz olan bu masraflardan kurtulmuş olacaksınız. Her ne kadar tasarruf kategorisine girse de ayrı başlıkta almak daha mantıklı olacaktır.

Bu verdiğimiz püf noktalar umarım size yardımcı olur ve kısa sürede çok birikim yaparsınız.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
52TakipçilerTakip Et
2,308TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

2022 Temmuz Ev Kredisi Faiz Oranları

2020 Mart ev kredisi faiz oranlarını sizler için en uygun oranda tutarak sizin de bir eviniz, konutunuz, yazlığınız artık size çok uzak değil. Tatilini kendi evinizin anahtarlarını elinizde hissederek geçirmek isteyenler veya yatırımlarını konutlara yaparak bu şekilde değerlendirmek isteyenler için faiz oranlarını sizler için derledik.

2022 En Uygun Kredi Faiz Oranları (Temmuz)

2020 Mart İhtiyaç kredisi faiz oranları, 2020 Mart Konut kredisi faiz oranları, 2020 Mart taşıt kredisi faiz oranları bankalara göre farklılık göstermektedir. Detaylar…

Güncel İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları! Temmuz 2022!

Bu yazımızda ihtiyaç kredisi nedir, ihtiyaç kredisi kullanabilmenin şartları, kredi için istenen belgeler, güncel ihtiyaç kredisi faiz oranları ve ihtiyaç kredisi türleri bahsedeceğiz.

Denizbank 48 Farklı İlde Lise Mezunu Mobil Satış Temsilcisi Alımları Yapıyor!

Denizbank, Mobil Satış Temsilcisi kadrosunda, sahada aktif olarak bankanın ürünlerinin satışı gerçekleştirecek banka personeli alımı gerçekleştirecek.