Ana SayfaKredilerTEB Molalı İhtiyaç Kredisi

TEB Molalı İhtiyaç Kredisi
T

-

Günümüz şartlarında ihtiyaçların önünü kestiremediğimiz zamanlarda bütçemiz ve ekonomi durumumuz bizi sıkıntıya sokabilir. Bu dönemleri en iyi şekilde atlatmak içinse kimi zaman yakınlardan borç alma girişimlerinde bulunuruz kimi zamansa kendi içimizde kemer sıkarız.

Bunlar faydalı olmadığındaysa çözüm yine bankalarda bitmektedir. Bankalardan kullanılan ihtiyaç kredileriyle ihtiyaçların ödemeleri bir zamana yayılabilir. Böylece daha rahat bir şekilde bütçe planlaması da gerçekleştirilebilir.

TEB, ihtiyaç kredisi hizmetini bizler için sağlayarak, finansal destek veren bankalardan bir tanesidir. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan TEB, ihtiyaç kredileriyle size özel olarak dilerseniz ertelemeli seçenekler, dilerseniz ara ödemeli dilerseniz de eşit taksitli seçenekleri sunmaktadır. İhtiyacınıza uygun bir seçeneği seçerek rahatça ödemelerinizi yapabilirsiniz.

TEB Molalı İhtiyaç Kredisi hizmeti de bu kredilerden bir tanesidir. Ödemelerinize ara vermek istediğinizde kullanabileceğiniz bu ihtiyaç kredisi birbirinden avantajlı fırsatlar sunmaktadır.

Düzenli olarak gerçekleştirdiğiniz ihtiyaç kredisi ödemeleriniz varsa, her sene dilediğiniz 2 ay boyunca gecikme faizi olmadan ara vermeniz sağlanmaktadır. TEB aracılığıyla kullanmış olduğunuz kredi kullanım tarihinden en az 6 ay geçmişse, ödemeleriniz düzenli bir şekilde gerçekleştiriliyorsa, ödeme molası talep edildiğinde gecikme taksidiniz yoksa ve bir önceki ödeme molası’nın  üzerinden 1 yıl geçmiş tüm kişiler bu ihtiyaç kredisinden faydalanabilirler.

Kredi başvurusu için dilerseniz bankanın şubelerini ziyaret edebilirsiniz.

Molalı İhtiyaç Kredisi ve kredi başvurusu hakkında daha detaylı bilgi edinmek için TEB iletişim kanalları kullanılabilir.

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,363TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol