Denizbank Direkt Satış Temsilcisi Personel Alımları

Denizbank Banka İş İlanları

1997’de devlet bankası olarak kurulan Denizbank, günümüzde Sberbank bünyesinde hizmet vermektedir. Denizbank, büyük bir finansal hizmetler kuruluşunun parçası olarak bankacılık sektöründe lider bankalardandır.

Bankanın müşteri memnuniyetini gözetmesinin yanında çalışanları için de birçok fırsatı beraberinde getirdiği bilinmektedir. Kişiler arasında bir ayrım göstermeksizin sunduğu kariyer fırsatlığı ışığında personel alımları gerçekleştirmektedir.

Bankanın personel alımı gerçekleştirdiği pozisyon Direkt Satış Temsilcisi olarak ilanda belirtilmektedir.

Denizbank Direkt Satış Temsilcisi Personel Alımları için sahada aktif bir şekilde KMH, SGK emekli maaş devri, otomatik ödeme, kredi, kredi kartı, POS ve sigorta satışı gibi işlemlerin gerçekleştirilmesini sağlayacak adayların iş başvurusu beklenmektedir. Banka iş ilanları için daha detaylı bilgi edinmek ve merak ettiğiniz tüm sorular içinse Denizbank twitter hesabını takip edebilirsiniz.

Bankanın personel alımları için aradığı bazı nitelikler bulunmaktadır. Bu nitekliler arasında 28 yaşını aşmamış olmak, üniversitelerin devam zorunluluğu bulunmayan öğrencileri veya en az lise mezunu olması istenmektedir.

Banka iş ilanında ayrıca diksiyonu düzgün ve insan ilişkilerinde başarılı, şehirlerarası konaklama konusunda seyahat engeli bulunmayan, takım çalışmasına ayak uydurabilecek kişiler beklenmektedir.

Bankanın yayınladığı iş ilanlarına başvurularda erkek adaylar için askerlik görevi tamamlanmış olmalı ya da en az 2 yıl tecilli olmalıdır.

Bankanın iş ilanında belirttiği çalışma yerleri; Tekirdağ-Çorlu, Adana, Antalya, Balıkesir, Diyarbakır, Kayseri, Samsun, İstanbul, Ankara, Bursa, Denizli, İzmir, Kocaeli, Gebze, Konya ve Trabzon olarak belirtilmektedir. Son başvuru tarihi olaraksa 23 Eylül 2016 tarihi ilanda yer alan bilgiler arasındadır.

Denizbank Direkt Satış Temsilcisi Personel Alımları, iş ilanına başvurularınız ve daha detaylı bilgi için bu bağlantıları kullanabilirsiniz.

http://banka.yenibiris.com/denizbank-a-s/direkt-satis-temsilcisi-is-ilani/708972

İlgili:  Türkiye Finans Katılım Bankası Engelli Personel Alımı Genel Başvuru!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.