Yapıkredi Bankacılık Ürünleri Satışı Personel Alımları

0

Yapıkredi Bankası İş İlanları

1944 yılında kurularak ilk ulusal çaplı özel banka olan Yapı Kredi Bankası, Türkiye’nin önde gelen bankalarındandır.

Ulusal alanda da birçok başarıyla gündeme gelen banka, çalışanlarıyla birlikte etkin bir şekilde bankacılık hizmeti sağlamaktadır. Daha iyi bir hizmetle müşteri memnuniyetini arttırmak isteyen Yapı Kredi, personel alımları gerçekleştirmektedir.

Banka iş ilanlarınca yapılan personel alımı Bursa’da görev almak isteyen adayları ilgilendirmektedir. Yapıkredi Bankacılık Ürünleri Satışı Personel Alımları, satış kariyeri hedefleyenler için yayımlanmıştır.

Yapı Kredi Bankacılık Akademisi’nde alınan Temel Bankacılık ve Satış Eğitimleri ile başlangıcını vereceğiniz kariyer fırsatı, Türkiye’nin en başarılı direkt satış ekibiyle çalışma imkanı sağlıyor. Perakende Satış Yetkilisi pozisyonunda kariyer hedefleyenler için banka iş ilanına başvurularınızı yapabilirsiniz.

Personel alımı için banka iş ilanlarında bazı şartlar da beraberinde koşulmaktadır. Bu şartlardan ilki üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden veya MYO mezunu olmanızdır.

Kişisel başarılarınızın ödüllendirilmesini ve eğitimle bütünleşmiş bir kariyer hedefleyenler için yayımlanan iş ilanıyla kariyerinizi güzel bir yere taşıyabilirsiniz. Seyahat engeliniz yoksa, satış aktiviteleri için sahada aktif bir şekilde görev alabilecekseniz(ofis dışı), esnek çalışma saatleri sizin için bir problem oluşturmuyorsa başvurularınızı yapabilirsiniz.

Ayrıca personel alımları için iletişim kabiliyetleri güçlü, ikna yeteneği gelişmiş ve zaman yönetimi gerçekleştirilebilen kişiler değerlendirilmektedir. Satış konusunda kendinize güveniyorsanız, dinamik, aktif ve hızlı bir yapıya sahipseniz iş ilanı tam size göre!

Bankanın belirttiği son nitelikler; 28 yaşını aşmamış, dış görünümüne özen gösteren ve erkek adaylar için askerlik görevi tamamlanmış veya en az 2 yıl tecilli olmalıdır.

Banka iş ilanları hakkında daha detaylı bilgi için ilan sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Son başvuru tarihi; 22 Eylül 2016’dır.

Yapıkredi Bankacılık Ürünleri Satışı Personel Alımları, iş ilanına başvurularınız ve daha detaylı bilgi için bu bağlantıları kullanabilirsiniz.  

http://www.kariyer.net/is-ilani/yapi-ve-kredi-bankasi-a-s-bankacilik-urunleri-satisi-bursa-1209668?aramasonuc=1&isaramalog=-2&sirano=0&ilankodusfr=1209668&refno=12166_2108

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın