Garanti Bankası’ndan 48 Ay Vadeli Taşıt Kredisi Kampanyası

0

Garanti Bankası’dan 4 Yıl Vadeli Taşıt Kredisi

Garanti Bankası başlatmış olduğu yeni bir kampanya ile taşıt almak isteyen kişilere özel kredi faiz oranlarıyla kredi sunuyor. Bu taşıt kredisi kampanyasının birçok ayrıntısı bulunuyor. Örneğin şirket için alınan araçlarla şahsi araçlar arasında çeşitli farklar bulunuyor. Buna ek olarak verilen krediye ek olarak zorunlu kasko yaptırmanız da gerekmiyor, dilerseniz krediye ek olarak kasko da talep edebiliyorsunuz.

Garanti Bankası taşıt kredisinin en dikkate değer yanı ise bu kredinin 4 yıl vadeli olarak verilmesidir. 48 ay vadeli olarak verilen bu kredi diğer bankaların taşıt kredisi vade seçeneklerinden 12 ay daha fazla vade seçeneğini sizlere sunuyor.

Garanti Bankası taşıt kredisi kampanyasından faydalanmak için kefil göstermeniz gerekmiyor, sadece aldığınız aracı rehin etmelisiniz. Yani borcunuzu ödeyene kadar aracın tam mülkiyeti sizlere geçmez, borcunuzu ödedikten sonra araç tamamen sizin olur. Daha sonra isterseniz aracı satmanız da söz konusu olabilir.

Kredi için belirlenen kredi faiz oranı şahsi araç alımlarında yüzde 1,44’tür. Bu kredi faiz oranı 48 ay vade için geçerlidir. Düşük vadeli kredi çekimleri konusunda Garanti Bankası şubelerinden yardım alabilir, bilgi isteyebilirsiniz.

Eğer şahsi sıfır araç alımı için bankadan 20 bin lira kredi çeker ve bu krediyi 48 ay vadede geri ödemek isterseniz sizin için belirlenen aylık taksit miktarı 616 lira olacaktır. Buna ek olarak kredinin birtakım masraflarını da ödemeniz gerekiyor. Bu masraflardan ilki 20 bin lira kredi için 100 TL olarak ödenmesi gereken kredi tahsis ücretidir. Diğeri ise 4 yıllığı en az 200 TL olan sigorta bedelidir.

48 ay vadeli taşıt kredisi için 20 bin liraya 29 bin 590 TL geri ödeme yapmanız gerekiyor. Yani kredinin toplam faiz miktarı 9 bin 590 lira olacaktır.

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın