Ana SayfaKredilerGaranti Bankası’ndan 48 Ay Vadeli Taşıt Kredisi Kampanyası

Garanti Bankası’ndan 48 Ay Vadeli Taşıt Kredisi Kampanyası

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Garanti Bankası’dan 4 Yıl Vadeli Taşıt Kredisi

Garanti Bankası başlatmış olduğu yeni bir kampanya ile taşıt almak isteyen kişilere özel kredi faiz oranlarıyla kredi sunuyor. Bu taşıt kredisi kampanyasının birçok ayrıntısı bulunuyor. Örneğin şirket için alınan araçlarla şahsi araçlar arasında çeşitli farklar bulunuyor. Buna ek olarak verilen krediye ek olarak zorunlu kasko yaptırmanız da gerekmiyor, dilerseniz krediye ek olarak kasko da talep edebiliyorsunuz.

Garanti Bankası taşıt kredisinin en dikkate değer yanı ise bu kredinin 4 yıl vadeli olarak verilmesidir. 48 ay vadeli olarak verilen bu kredi diğer bankaların taşıt kredisi vade seçeneklerinden 12 ay daha fazla vade seçeneğini sizlere sunuyor.

Garanti Bankası taşıt kredisi kampanyasından faydalanmak için kefil göstermeniz gerekmiyor, sadece aldığınız aracı rehin etmelisiniz. Yani borcunuzu ödeyene kadar aracın tam mülkiyeti sizlere geçmez, borcunuzu ödedikten sonra araç tamamen sizin olur. Daha sonra isterseniz aracı satmanız da söz konusu olabilir.

Kredi için belirlenen kredi faiz oranı şahsi araç alımlarında yüzde 1,44’tür. Bu kredi faiz oranı 48 ay vade için geçerlidir. Düşük vadeli kredi çekimleri konusunda Garanti Bankası şubelerinden yardım alabilir, bilgi isteyebilirsiniz.

Eğer şahsi sıfır araç alımı için bankadan 20 bin lira kredi çeker ve bu krediyi 48 ay vadede geri ödemek isterseniz sizin için belirlenen aylık taksit miktarı 616 lira olacaktır. Buna ek olarak kredinin birtakım masraflarını da ödemeniz gerekiyor. Bu masraflardan ilki 20 bin lira kredi için 100 TL olarak ödenmesi gereken kredi tahsis ücretidir. Diğeri ise 4 yıllığı en az 200 TL olan sigorta bedelidir.

48 ay vadeli taşıt kredisi için 20 bin liraya 29 bin 590 TL geri ödeme yapmanız gerekiyor. Yani kredinin toplam faiz miktarı 9 bin 590 lira olacaktır.

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.

Kariyer Yolculuğu: Denizbank Kariyer ve Kariyer Planlaması!

Denizbank Kariyer basamaklarına adım atmanın bir diğer yolu ise staj programlarına katılmaktadır. Staj sonrasında adayların mezun olmaları halinde banka tarafından iş fırsatları doğar.

Lansman Ne Demek? Lansman Fiyat Avantajlı Mıdır?

Lansman Fransızca kökenlidir. Anlamı, tanıtım, ortaya çıkarma ya da tanıtma olarak bilinmektedir. Karşımıza genel olarak haberlerde ve televizyon reklamlarında çıkan lansmanla, piyasaya yeni çıkan bir ürünün satışa çıkmasında ya da bu ürünün tanıtımının yapılmasında sık sık karşılaşırız.

Fibabanka Lise Mezunu Engelli Memur Alımları Başladı!

Fibabanka tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda en az lise mezunu engelli memur alımları...