Ana Sayfa Krediler Şekerbank Bayram Kredisi Kampanyası

Şekerbank Bayram Kredisi Kampanyası

0

Şekerbank Bayram Kredisi

Günümüzde büyük bir tüketici ağının içerisinde bulunmaktayız. Bu tüketici gücünün içerisinde alım gücü yüksek olanlar, ihtiyaçlarını rahat bir şekilde karşılayabilirler. Ancak ekonomik sıkıntılar içerisindeyseniz ihtiyaçlarınızı karşılama noktasında güçlük yaşayabilirsiniz.

Bunun için bankaların sunmuş oldukları ihtiyaç kredilerini kullanmak isteyebilirsiniz. Bayrama özel fırsatlarla birlik ihtiyaç kredisi faiz oranları da daha uygun koşullarda sizlere sunulmaktadır.

Şekerbank bayrama özel fırsatlarlar karşınıza çıkan bankalardan bir tanesidir. Şeker pancarı üreticilerine finansal destek sağlamak için kurulan banka günümüzde artık tüm Türkiye’de hizmet sağlamaktadır.

Şekerbank Bayram Kredisi Kampanyası, bayrama özel avantajlı faiz oranları ile ihtiyaç kredisini bizlere sunmaktadır.

Bankanın bayram kredisi kampanyasının faiz oranları %1,29 gibi oranlar içermektedir. Kredinizi geri ödemeniz için banka tarafından sizlere sunulan minimum vade süresi 3 aydır. Maksimum olaraksa 36 ay belirtilmektedir. İhtiyaç kredisi kampanyasından yararlanabileceğiniz kredi üst limiti 30 bin TL’dir. Banka ayrıca sizlere iki örnek maliyet tablosu sunmaktadır;

  • Bankanın 24 aylık vade süresi bulunan ve %1,29 faiz oranı ile 10 bin TL’lik ihtiyaç kredisi aylık 502,03 TL’lik taksitler içermektedir. Alınacak ücretler ve kredi tahsis ücreti 52,5 TL, aylık toplam maliyet %1,74, yıllık toplam maliyet %20,89’dur.
  • Bankanın 36 aylık vade süresi bulunan ve %1,29 faiz oranı ile 30 bin TL’lik ihtiyaç kredisi aylık 1.090,26 TL’lik taksitler içermektedir. Alınacak ücretler ve kredi tahhsis ücreti 157,5 TL, aylık maliyet oranı %1,72, yıllık maliyet oranı %20,69’dur.

Sunulan bayram kredisine başvurularınızı Şekerbank şubelerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Henüz bir yorum yazılmadı.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Exit mobile version