Ana SayfaKredilerDenizbank Maaş Müşterilerine Özel İhtiyaç Kredisi

Denizbank Maaş Müşterilerine Özel İhtiyaç Kredisi

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Denizbank İhtiyaç Kredisi

Denizbank, ihtiyaçlarınız söz konusu olduğunda  sizlere uygun ihtiyaç kredileri sağlamaktadır. Her bireye özel ihtiyaç kredisi ile size uygun avantajlı faiz oranlarıyla kredinizi kullanabilirsiniz.

Sizler de maaşınızı Denizbank aracılığı ile alıyorsanız, maaş müşterilerine özel ihtiyaç kredisi paketleri ile Denizbank sizlere uygun faiz oranları uygulamaktadır. Tüm ihtiyaçlarınız için Denizbank Maaş Müşterilerine Özel İhtiyaç Kredisi 36 aya varan vade seçenekleri içermektedir.

60 bin TL’ye kadar kullanabileceğiniz  ihtiyaç kredisi için gerekli belgelerin temininden sonra kredi başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.

Denizbank ihtiyaç kredisi %1,38’den başlayan faiz oranlarıyla müşterilerine kredi vermektedir. Bankanın faiz oranları değişen vadelerde %1,40 olmaktadır. Kredi başvurusu yapmak için Denizbank şubelerini ziyaret edebilirsiniz.

Bankanın ihtiyaç kredileri için üç adet örnek ödeme planı bulunmaktadır. Bunlar;

  • 10.000 TL kredi tutarı, 12 ay vade süresi ve %1,38 faiz oranıyla aylık taksitler 926 TL’dir. Kredi tahsis ücreti 50 TL, sigorta ve vergiler dahil ücretler toplamı 86 TL, aylık toplam maliyet oranı %1,9177, yıllık toplam maliyet oranı %23,0130’dur.
  • 10.000 TL kredi tutarı, 24 ay vade süresi ve %1,40 faiz oranıyla aylık taksitler 510 TL’dir. Kredi tahsis ücreti 50 TL, sigorta ve vergiler dahil ücretler toplamı 116 TL, aylık toplam maliyet oranı %1,8994, yıllık toplam maliyet oranı %22,7972’dir.
  • 10.000 TL kredi tutarı, 36 ay vade süresi ve %1,40 faiz oranıyla aylık taksitler 372 TL’dir. Kredi tahsis ücreti 50 TL, sigorta ve vergiler dahil ücretler toplamı 151 TL, aylık toplam maliyet oranı %1,8828, yıllık toplam maliyet oranı %22,5941’dir.
Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Ticari Kredi Hesaplaması Nasıl Yapılır?

Ticari kredi, işletmelerin genişleme, ekipman yatırımı, stok finansmanı gibi çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için kullandığı...

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.