Ana SayfaEkonomiTürk Şirketine Ödül Verildi

Türk Şirketine Ödül Verildi

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Bu içerikte neler var?

  İstanbul’da merkezli kurulmuş olan şirket Abda International Londra’da ödül aldı. Şirket Londra’nın en önemli ödüllerinden biri olan Customer Experience Champion Awards ödülünü aldı. Abda International şirketinin müşteri hizmetleri alanında hizmet verdiği biliniyor. Clarabridge’in düzenlediği bildirilen CXC Awards yarışmasında Abda International isimli Türk şirketinin ‘Diamond’ ödülü aldığı belirtildi. Clarabridge’in düzenlenen yarışmaya Londra iş hayatından çok önemli kişiler katıldı.

  Yaklaşık olarak bin kişinin katıldığı yarışmada ödül almış olan Abda International şirketinin ödülü müşteri hizmetleri alanında getirdiği yenilikler sebebiyle aldığı belirtildi. 

  Diamond ödülüne layık görülen Abda International şirketi diğer yabancı şirketlerin tamamını arkasında bıraktı. Ödülü The Brand Age dergisinin Londra temsilcisi gazeteci Yasemin Bakan aldı The Brand Age dergisinin Abda International isimli şirkete ait olduğu ve iş hayatının anlatıldığı bir dergi olduğu biliniyor.

  Ödülü Yasemin Bakan’a Clarabridge yöneticilerinden Susan Ganeshan’ın takdim ettiği bildirildi.

  Abda International şirketinin İstanbul merkezli bir şirket olduğu biliniyor. Londra’dan aldığı bu ödülle kalitesini kanıtlamış olan şirketten konuyla ilgili açıklama yapan Adba International Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Bayazıt, yaptığı açıklamada ödül aldıkları için çok mutlu ve gururlu olduklarını belirtti. 

  Ödülü almalarında THY ile yapılan anlaşma sonrası yolculara geri dönüş verilme sürecinin 10 dakikaya inmiş olmasının etkili olduğunu söyleyen İsmail Bayazıt, çözüm merkezli çalıştıklarını ve müşteri memnuniyetine öncelik verdiklerini dile getirdi. Bayazıt, yaptıkları çalışma sonucu müşterilerin memnun kaldığını da sözlerine ekledi.

  Ödülü takdim eden Clarabridge yöneticisı Susan Ganeshan, ödülle ilgili olarak yaptığı açıklamada Abda International ile THY arasında yapılan anlaşmada şirketin hizmeti ile tüm müşterileri memnun ettiğini dile getirdi.

  Ganeshan, şirketin müşteri yönetimi alanında yeni bir bakış açısı ortaya çıkardığını ve bu sebeple ödüle layık görüldüklerini açıkladı. 

  Orhan Babaeski
  Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
  Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

  Merak ettiklerini sormak için:

  Yorum alanını doldurun.
  Lütfen adınızı buraya yazın

  Aramıza Katılın

  48,216BeğenenlerBeğen
  11,397TakipçilerTakip Et
  63TakipçilerTakip Et
  2,250TakipçilerTakip Et
  0AboneAbone Ol

  Halkbank Personel Alımları Yapıyor!

  Türkiye’nin en önemli finans kuruluşlarından olan Halkbank, yayımlamış olduğu banka iş ilanları ile personel...

  Merkez Bankası Yüksek Kur Talebinde Bulundu!

  Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankası (TCMB), sektörde faaliyet gösteren bankalardan yüksek kur talebinde bulundu. Elde...

  Vakıfbank Personel Alımları Yapıyor!

  Türkiye’nin devlet destekli ve en eski bankalarından olan Vakıfbank, yayımlamış olduğu yeni ilanlarla banka...

  Garanti BBVA Staj Başvuruları Başladı

  Garanti BBVA’nın yaptığı banka iş ilanları duyurusunda üniversite öğrencilerine staj imkanı sağlayan programdan bahsedildi.Garanti...

  Taşıt Kredisi Şartları Nelerdir?

  Taşıt Kredisi Nedir?Taşıt kredisi, bireysel müşterilere taşıt alımı için sağlanan bir tür tüketici kredisi...

  QNB Finansbank Lise Mezunu Alım Yapıyor

  İlk Türk bankası olması ve yurtdışındaki piyasalar tarafından da kendisine duyulan güvenden dolayı her...