Türk Şirketine Ödül Verildi

Google Haberlere Abone Ol:

İstanbul’da merkezli kurulmuş olan şirket Abda International Londra’da ödül aldı. Şirket Londra’nın en önemli ödüllerinden biri olan Customer Experience Champion Awards ödülünü aldı. Abda International şirketinin müşteri hizmetleri alanında hizmet verdiği biliniyor. Clarabridge’in düzenlediği bildirilen CXC Awards yarışmasında Abda International isimli Türk şirketinin ‘Diamond’ ödülü aldığı belirtildi. Clarabridge’in düzenlenen yarışmaya Londra iş hayatından çok önemli kişiler katıldı.

Yaklaşık olarak bin kişinin katıldığı yarışmada ödül almış olan Abda International şirketinin ödülü müşteri hizmetleri alanında getirdiği yenilikler sebebiyle aldığı belirtildi. 

Diamond ödülüne layık görülen Abda International şirketi diğer yabancı şirketlerin tamamını arkasında bıraktı. Ödülü The Brand Age dergisinin Londra temsilcisi gazeteci Yasemin Bakan aldı The Brand Age dergisinin Abda International isimli şirkete ait olduğu ve iş hayatının anlatıldığı bir dergi olduğu biliniyor.

Ödülü Yasemin Bakan’a Clarabridge yöneticilerinden Susan Ganeshan’ın takdim ettiği bildirildi.

Abda International şirketinin İstanbul merkezli bir şirket olduğu biliniyor. Londra’dan aldığı bu ödülle kalitesini kanıtlamış olan şirketten konuyla ilgili açıklama yapan Adba International Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Bayazıt, yaptığı açıklamada ödül aldıkları için çok mutlu ve gururlu olduklarını belirtti. 

Ödülü almalarında THY ile yapılan anlaşma sonrası yolculara geri dönüş verilme sürecinin 10 dakikaya inmiş olmasının etkili olduğunu söyleyen İsmail Bayazıt, çözüm merkezli çalıştıklarını ve müşteri memnuniyetine öncelik verdiklerini dile getirdi. Bayazıt, yaptıkları çalışma sonucu müşterilerin memnun kaldığını da sözlerine ekledi.

Ödülü takdim eden Clarabridge yöneticisı Susan Ganeshan, ödülle ilgili olarak yaptığı açıklamada Abda International ile THY arasında yapılan anlaşmada şirketin hizmeti ile tüm müşterileri memnun ettiğini dile getirdi.

Ganeshan, şirketin müşteri yönetimi alanında yeni bir bakış açısı ortaya çıkardığını ve bu sebeple ödüle layık görüldüklerini açıkladı. 

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
53TakipçilerTakip Et
2,309TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

QNB Finansbank İş İlanları: 2022 Ağustos

QNB Finansbank İş İlanları… Ramazan boyunca banka personel alımlarına devam eden bankalardan biri de QNB Finansbank.

Vakıf Katılım İş İlanları: 2022 Ağustos

Küçük miktarlarda sermayede bulunan hareketlerle kolayca yürütmede bu anlayışı sürdüren ve sanayide de...

Emlak Katılım İş İlanları: Ağustos 2022 (Yeni Mezun-Uzman)

Faaliyetlerine tekrardan başlayan ve şubeleşen Emlak Bankası personel alımları yapmaya devam ediyor. Farklı...

TEB İş İlanları: 2022 Ağustos

TEB iş ilanlarında Ağustos ayı boyunca çok sayıda banka personel alımları yapmaktadır. Geniş...