Ana SayfaKredilerTürkiye İş Bankası Düşük Faizli 25 Bin Lira İhtiyaç Kredisi

Türkiye İş Bankası Düşük Faizli 25 Bin Lira İhtiyaç Kredisi
T

-

İş Bankası Düşük Faizli İhtiyaç Kredisi

Kısa vadede kredi çekmeniz gerekiyorsa ilgilenmeniz gereken kredi kampanyaları ihtiyaç kredisi kampanyaları olmalıdır. İhtiyaç kredisi kampanyaları sayesinde başvurunuzu yaptıktan birkaç dakika sonra paranızı çekme hakkınız olacaktır. İş Bankası ihtiyaç kredisi güncel bir kampanya olarak verilmeye devam ediliyor. 15 bin lira ile 25 bin lira arasında yer alan bir miktarla ihtiyaç kredisi çekmek isterseniz kredi faiz oranı yüzde 1,25 oluyor. Buna ek olarak krediyi alırken İş Bankası’na kredi tahsis ücreti ve hayat sigortası prim bedeli ödemeniz gerekiyor.

25 bin liralık bir ihtiyaç kredisi paketi almak isterseniz bunun için Türkiye İş Bankası’na en az 131 lira kredi tahsis ücreti ödemeniz gerekir. Kredi tahsis ücretine ek olarak krediyi almak için hayat sigortası da yaptırmanız gerekiyor. 4 yıl vadeli olarak kredi almanız durumunda hayat sigortası için toplamda 155 lira ödeme yapmanız gerekiyor.

Türkiye İş Bankası ihtiyaç kredisi kampanyası için belirlenen yıllık maliyet oranı yüzde 19,91’dir. Değişken kredi faiz oranına sahip olan bu kredi kampanyasından faydalanmak için İş Bankası şubelerinden başvuru yapabilirsiniz. İş Bankası’ndan başvuru yaparken kimlik belgenizin ve işyeri onaylı gelir belgenizin yanınızda olması gerekiyor. Türkiye İş Bankası gerekli görmesi durumunda sizlerden farklı belgeler de talep edebilir.

25 bin liralık bir ihtiyaç kredisi paketi alarak bu krediyi 4 yılda geri ödeyeceğinizi taahhüt ederseniz 4 yılsonunda toplamda 35 bin 248 liralık geri ödeme yapmış olursunuz. 48 ay vadede alınan 25 bin liralık ihtiyaç kredisinin aylık taksit miktarı ise 734 lira olacaktır. 

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,359TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol