Ana SayfaKredilerTürkiye İş Bankası Düşük Faizli 25 Bin Lira İhtiyaç Kredisi

Türkiye İş Bankası Düşük Faizli 25 Bin Lira İhtiyaç Kredisi

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Bu içerikte neler var?

  İş Bankası Düşük Faizli İhtiyaç Kredisi

  Kısa vadede kredi çekmeniz gerekiyorsa ilgilenmeniz gereken kredi kampanyaları ihtiyaç kredisi kampanyaları olmalıdır. İhtiyaç kredisi kampanyaları sayesinde başvurunuzu yaptıktan birkaç dakika sonra paranızı çekme hakkınız olacaktır. İş Bankası ihtiyaç kredisi güncel bir kampanya olarak verilmeye devam ediliyor. 15 bin lira ile 25 bin lira arasında yer alan bir miktarla ihtiyaç kredisi çekmek isterseniz kredi faiz oranı yüzde 1,25 oluyor. Buna ek olarak krediyi alırken İş Bankası’na kredi tahsis ücreti ve hayat sigortası prim bedeli ödemeniz gerekiyor.

  25 bin liralık bir ihtiyaç kredisi paketi almak isterseniz bunun için Türkiye İş Bankası’na en az 131 lira kredi tahsis ücreti ödemeniz gerekir. Kredi tahsis ücretine ek olarak krediyi almak için hayat sigortası da yaptırmanız gerekiyor. 4 yıl vadeli olarak kredi almanız durumunda hayat sigortası için toplamda 155 lira ödeme yapmanız gerekiyor.

  Türkiye İş Bankası ihtiyaç kredisi kampanyası için belirlenen yıllık maliyet oranı yüzde 19,91’dir. Değişken kredi faiz oranına sahip olan bu kredi kampanyasından faydalanmak için İş Bankası şubelerinden başvuru yapabilirsiniz. İş Bankası’ndan başvuru yaparken kimlik belgenizin ve işyeri onaylı gelir belgenizin yanınızda olması gerekiyor. Türkiye İş Bankası gerekli görmesi durumunda sizlerden farklı belgeler de talep edebilir.

  25 bin liralık bir ihtiyaç kredisi paketi alarak bu krediyi 4 yılda geri ödeyeceğinizi taahhüt ederseniz 4 yılsonunda toplamda 35 bin 248 liralık geri ödeme yapmış olursunuz. 48 ay vadede alınan 25 bin liralık ihtiyaç kredisinin aylık taksit miktarı ise 734 lira olacaktır. 

  Orhan Babaeski
  Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
  Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

  Merak ettiklerini sormak için:

  Yorum alanını doldurun.
  Lütfen adınızı buraya yazın

  Aramıza Katılın

  48,216BeğenenlerBeğen
  11,397TakipçilerTakip Et
  63TakipçilerTakip Et
  2,247TakipçilerTakip Et
  0AboneAbone Ol

  Kuveyt Türk Gişe Yetkilisi Alımları Yapıyor!

  Türkiye'de 300'den fazla şubesi olan ve 5000'den fazla da çalışanı olan Kuveyt Türk Katılım Bankası bünyesinde istihdam etmek için Gişe Yetkilisi alımı yapacağını duyurdu.

  Yurt İçi Piyasaları TCMB Faiz Kararına Odaklandı!

  Küresel piyasalarda, ABD Merkez Bankası toplantısından sonra süregelen belirsizlikler sebebiyle negatif bir seyir izlenirken,...

  Emeklilere Müjde: En Düşük Emekli Maaşları 7.500 TL Oldu!

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, dün akşam davet edildiği canlı yayın programında önemli açıklamalarda bulundu....

  Banka Mülakatında Başarılı Olmanın Sırrı Soruları Bilmekten Geçer!

  Bankaların düzenlediği sınavlar, mezun olunan bölümler gibi birçok şartı başarılı bir şekilde arkada bırakan bankacı adayları, genellikle mülakat aşamasında bir takım sorunlar yaşamaktadır. Bu yüzden banka mülakatında sorulan sorulara genel bir yaklaşım ile bilgilendirme yapmak istedik.

  Bankalar EYT’liler için Yarışıyor: EYT Destek Kredisi Hazırlandı!

  Neredeyse 2,5 milyon insanın EYT’den faydalanarak emekli olması, bankalardaki rekabet ortamını artırdı. Bir yandan...

  4 Banka Müfettiş Yardımcısı Alımı Yapıyor!

  2023 yılı güncel banka iş ilanları arasında yer alan duyurulara göre 4 banka Müfettiş...