Ana SayfaKredilerTürkiye İş Bankası Düşük Faizli 25 Bin Lira İhtiyaç Kredisi

Türkiye İş Bankası Düşük Faizli 25 Bin Lira İhtiyaç Kredisi

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

İş Bankası Düşük Faizli İhtiyaç Kredisi

Kısa vadede kredi çekmeniz gerekiyorsa ilgilenmeniz gereken kredi kampanyaları ihtiyaç kredisi kampanyaları olmalıdır. İhtiyaç kredisi kampanyaları sayesinde başvurunuzu yaptıktan birkaç dakika sonra paranızı çekme hakkınız olacaktır. İş Bankası ihtiyaç kredisi güncel bir kampanya olarak verilmeye devam ediliyor. 15 bin lira ile 25 bin lira arasında yer alan bir miktarla ihtiyaç kredisi çekmek isterseniz kredi faiz oranı yüzde 1,25 oluyor. Buna ek olarak krediyi alırken İş Bankası’na kredi tahsis ücreti ve hayat sigortası prim bedeli ödemeniz gerekiyor.

25 bin liralık bir ihtiyaç kredisi paketi almak isterseniz bunun için Türkiye İş Bankası’na en az 131 lira kredi tahsis ücreti ödemeniz gerekir. Kredi tahsis ücretine ek olarak krediyi almak için hayat sigortası da yaptırmanız gerekiyor. 4 yıl vadeli olarak kredi almanız durumunda hayat sigortası için toplamda 155 lira ödeme yapmanız gerekiyor.

Türkiye İş Bankası ihtiyaç kredisi kampanyası için belirlenen yıllık maliyet oranı yüzde 19,91’dir. Değişken kredi faiz oranına sahip olan bu kredi kampanyasından faydalanmak için İş Bankası şubelerinden başvuru yapabilirsiniz. İş Bankası’ndan başvuru yaparken kimlik belgenizin ve işyeri onaylı gelir belgenizin yanınızda olması gerekiyor. Türkiye İş Bankası gerekli görmesi durumunda sizlerden farklı belgeler de talep edebilir.

25 bin liralık bir ihtiyaç kredisi paketi alarak bu krediyi 4 yılda geri ödeyeceğinizi taahhüt ederseniz 4 yılsonunda toplamda 35 bin 248 liralık geri ödeme yapmış olursunuz. 48 ay vadede alınan 25 bin liralık ihtiyaç kredisinin aylık taksit miktarı ise 734 lira olacaktır. 

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.

Kariyer Yolculuğu: Denizbank Kariyer ve Kariyer Planlaması!

Denizbank Kariyer basamaklarına adım atmanın bir diğer yolu ise staj programlarına katılmaktadır. Staj sonrasında adayların mezun olmaları halinde banka tarafından iş fırsatları doğar.