Ana SayfaBanka İş İlanlarıYapı Kredi Bankası Balıkesir, Elazığ, Malatya, Muğla, Kayseri Bölgelerine Gişe Destek Yetkilisi...

Yapı Kredi Bankası Balıkesir, Elazığ, Malatya, Muğla, Kayseri Bölgelerine Gişe Destek Yetkilisi Arıyor!

Yayın tarihi:

Google Haberlere Abone Ol:

Yapı Kredi Bankası personel alımlarına bir yenisini daha ekleyerek özellikle üniversite öğrencileri ve yeni mezun adaylara bankacılık sektörünü daha yakından tanıyabilmeleri amacı ile part-time (yarı zamanlı) gişe asistanlığı pozisyonu için banka iş ilanı yayınladı.

Türkiye’nin en büyük özel bankalarından biri olan Yapı Kredi Bankası yurt çapında iş ilanları yayınlamaya devam etmektedir. Banka hem genel müdürlük hemde şube kadrolarına her dönem yeni personel alımları yaparak güçlü ve kaliteli hizmetlerini istikrarlı olarak devam ettirmeyi hedeflemektedir.

Hizmette sınır yoktur ilkesine bağlı kalarak öncelikle müşteri memnuniyeti yaratan bankaların başında gelen Yapı Kredi Bankası iş ilanlarına bir yenisini daha ekleyerek Balıkesir, Elazığ, Malatya, Muğla, Kayseri Bölgesinde bulunan şube kadrolarında görev almak üzere gişe asistanları alacağını duyurdu.

28 yaşının altında olan bankacı adayları için banka şubelerinin yoğun olduğu günlerde gişe kadrolarına destek amacı ile oluşturulan personel alımı ile adayların aynı zamanda Yapı Kredi Bankasını ve bankacılık sektörü ürünlerini yakından tanıma şansı sunulmaktadır. Banka aynı zamanda farklı personel alım ilanları ile iş arayışında olan yeni yeneteklere bu fırsatı sağlamaktadır.

Gişe asistanı pozisyonu için Yapı Kredi Bankası sınavı ve Yapı Kredi Bankası mülakatı süreçleri uygulanacaktır. Bu süreçlerde başarılı olan adaylar için sağlanacak iş olanağı ile adaylar kurumsal yapısı ile Yapı Kredi Bankasının bir parçası olabilecektir. Banka bünyesinde oluşabilecek yeni iş imkanları ve farklı pozisyonlar için de kendinize zemin hazırlayabileceğini ilgili pozisyon için başvuru süreci başlamıştır.

Yapı Kredi Bankası Gişe asistanı pozisyonu ile ilgili diğer detaylar, aranan nitelikler ve iş başvurularınız için bu bağlantıları kullanabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/yapi-kredi-gise-destek-yetkilisi-1533452

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,207TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.

Kariyer Yolculuğu: Denizbank Kariyer ve Kariyer Planlaması!

Denizbank Kariyer basamaklarına adım atmanın bir diğer yolu ise staj programlarına katılmaktadır. Staj sonrasında adayların mezun olmaları halinde banka tarafından iş fırsatları doğar.

Lansman Ne Demek? Lansman Fiyat Avantajlı Mıdır?

Lansman Fransızca kökenlidir. Anlamı, tanıtım, ortaya çıkarma ya da tanıtma olarak bilinmektedir. Karşımıza genel olarak haberlerde ve televizyon reklamlarında çıkan lansmanla, piyasaya yeni çıkan bir ürünün satışa çıkmasında ya da bu ürünün tanıtımının yapılmasında sık sık karşılaşırız.

Fibabanka Lise Mezunu Engelli Memur Alımları Başladı!

Fibabanka tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda en az lise mezunu engelli memur alımları...

Kuveyt Türk 3 Farklı İlde Gişe Yetkilisi Alımı Yapıyor!

Türkiye'de 300'den fazla şubesi olan ve 5000'den fazla da çalışanı olan Kuveyt Türk Katılım Bankası bünyesinde istihdam etmek için Gişe Yetkilisi alımı yapacağını duyurdu.