Yapı Kredi Bankası Balıkesir, Elazığ, Malatya, Muğla, Kayseri Bölgelerine Gişe Destek Yetkilisi Arıyor!

0

Yapı Kredi Bankası personel alımlarına bir yenisini daha ekleyerek özellikle üniversite öğrencileri ve yeni mezun adaylara bankacılık sektörünü daha yakından tanıyabilmeleri amacı ile part-time (yarı zamanlı) gişe asistanlığı pozisyonu için banka iş ilanı yayınladı.

Türkiye’nin en büyük özel bankalarından biri olan Yapı Kredi Bankası yurt çapında iş ilanları yayınlamaya devam etmektedir. Banka hem genel müdürlük hemde şube kadrolarına her dönem yeni personel alımları yaparak güçlü ve kaliteli hizmetlerini istikrarlı olarak devam ettirmeyi hedeflemektedir.

Hizmette sınır yoktur ilkesine bağlı kalarak öncelikle müşteri memnuniyeti yaratan bankaların başında gelen Yapı Kredi Bankası iş ilanlarına bir yenisini daha ekleyerek Balıkesir, Elazığ, Malatya, Muğla, Kayseri Bölgesinde bulunan şube kadrolarında görev almak üzere gişe asistanları alacağını duyurdu.

28 yaşının altında olan bankacı adayları için banka şubelerinin yoğun olduğu günlerde gişe kadrolarına destek amacı ile oluşturulan personel alımı ile adayların aynı zamanda Yapı Kredi Bankasını ve bankacılık sektörü ürünlerini yakından tanıma şansı sunulmaktadır. Banka aynı zamanda farklı personel alım ilanları ile iş arayışında olan yeni yeneteklere bu fırsatı sağlamaktadır.

Gişe asistanı pozisyonu için Yapı Kredi Bankası sınavı ve Yapı Kredi Bankası mülakatı süreçleri uygulanacaktır. Bu süreçlerde başarılı olan adaylar için sağlanacak iş olanağı ile adaylar kurumsal yapısı ile Yapı Kredi Bankasının bir parçası olabilecektir. Banka bünyesinde oluşabilecek yeni iş imkanları ve farklı pozisyonlar için de kendinize zemin hazırlayabileceğini ilgili pozisyon için başvuru süreci başlamıştır.

Yapı Kredi Bankası Gişe asistanı pozisyonu ile ilgili diğer detaylar, aranan nitelikler ve iş başvurularınız için bu bağlantıları kullanabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/yapi-kredi-gise-destek-yetkilisi-1533452

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın