Denizbank Mortgage Kredisi Faiz Oranları

Denizbank mortgage kredisi faiz oranları aylık yüzde 0,91’den başlıyor. Aylık düşük faizlerle sunulan mortgage kredisi tüm detayları ve daha fazlası Denizbank şubelerine uğramak gerekiyor. Denizbank mortgage kredisi ile konut alacak kişiler alacağı konutun ekspertiz değerinin yüzde 80’i oranında kredi çekebilecek. Buna göre yapılacak hesaplamalarda 200.000 TL kredi çeken biri 160 bin lirayı bankadan kredi olarak çekebilecek. 

Denizbank mortgage kredisi alanlar düşük faizin uygulanacağı aylık ödemeleri eşit taksitler halinde ödeyecek . Daha farklı ödeme seçenekleri için ise bankanın müşteri hizmetleri ile görüşülmesi gerekecek.

Denizbank’tan kredi alacak kişiler aylık kredi taksitinin yanı sıra bazı ödemeler daha yapacak. Bu ödemeler içinde de kredi tahsis ücreti ve diğer ödemeler adında bir ödeme bulunacak. Denizbank’tan çekilecek kredi tutarının yüzde 0,5’i oranında olan tutar bankaya kredi tahsis ücreti olarak geri ödenecek. Diğer ödemeler içinde ise taşınmaz rehin ücreti ve ekspertiz ücreti bulunuyor. Bu ödemelerin tamamı çekilen kredi tutarı üzerinden hesaplanacak ve buna göre değişecek. 

25 Yıla Varan Vadeler

Denizbank mortgage kredisi faiz oranlarıyla yapılacak kredi ödemeleri 25 yıla kadar uzatılabilecek. 25 yıl boyunca ödenecek faizlerde 300 aylık vade planı uygulanacak. 300 ile 121 arası vade tercih edenler aylık olarak yüzde 1,19 oranında faiz ödeyecek. 37 ile 60 aylık vade seçeneklerinde uygulanacak faiz oranı ise yüzde 1,01 olarak uygulanacak. Denizbank Mortgage kredi ödemesini 25 ile 36 ay vade olarak geri ödemek isteyenler ise ayda yalnızca 0,97 oranında faiz ödeyecek. Aylık yüzde 0,91 faiz uygulaması ise 24 ay ve daha az seçilen vadelerde kullanılacak. 

Denizbank Mortgage konut kredisi başvuruları, gerekli belgeler ve faiz hesaplama tabloları Denizbank internet şubesinde bulunuyor. 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.