Albaraka Türk Konut Finansmanı Kampanyası

0

Albaraka Türk herkesin kolayca ev sahibi olabilmesi için ilk adımı attı ve konut kredi oranlarını düşürdü. Albaraka Türk konut finansmanı ev ihtiyacı olan herkese istediği evi verecek. Bunun için öncelikle Albaraka Türk şubelerinden birine giderek detaylı bilgi almak gerekiyor. Şubeye gitmeye vakti olmayanlar ise Albaraka Türk internet şubesinden oranları ve taksit sayılarını inceleme fırsatını kullanabilir.

Kampanya Koşulları

Albara Türk konut finansmanı kampanyasından faydalanmak için bazı koşullar bulunuyor. Bu koşullara göre Albaraka Türk konut finansmanı için belirtilen oranlar yalnızca 500.000 Türk lirası değere sahip olan konutlar için geçerli olacak. Üstü değerlerde kredi geçersiz olacak.

Albaraka Türk konut finansmanı için belirli olan ekli fiyatların geçerli olması için yapılacak olan Dask Yangın sigortası ve kredi hayat sigortasının banka ile anlaşmalı olarak yapılmış olması gerekiyor

Albaraka Türk konut finansmanı kampanyasında belirtilen diğer koşul ise kampanyanın sadece bireysel müşterileri ilgilendirmesidir. Firma vb. kurumlar için konut finansmanı geçerli değildir.

Albaraka Türk konut finansmanı değişme hakları bankada saklı tutulmaktadır.

Albaraka Türk konut finansmanı ile tek çekim ödeme şansı da bulunurken taksit sayısı ise en fazla 120 ay olabilir. 

Bankadan konut finansmanı talep edecek kişilerin aylık kar oranları ise vadeye göre hesaplanacak. 24 aya kadar vade seçenler aylık yüzde 0,88 kar elde edecek. 25 ile 60 ay arası vade seçenlerin aylık kar oranı ise yüzde 0,97 olacak. 61 ve 120 ay arasında vade tercih edecek kişilerin karı ise ayda yüzde 0,99 olacak. 

Albaraka Türk konut finansmanı kampanyasına başvurular bankanın ülkede bulunan tüm şubelerinden yapılabilecek. İnternet şubesinden başvuru yapacak kişilerin Albaraka Türk internet bankacılığına üye olması gerekiyor. Üyelikler internet üzerinden online yapılabiliyor.

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın