Ana SayfaKredilerEkim 2016 Denizbank Konut Kredisi Faiz Oranları

Ekim 2016 Denizbank Konut Kredisi Faiz Oranları

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Herkesin bir eve sahip olabilmesi için imkânlar yaratma politikası ile hizmet veren Denizbank mortgage kredisi adı altında konut kredisi veriyor.  Ekim 2016 Denizbank konut kredisi faiz oranları aylık yüzde 0,91’den başlıyor.

Denizbank’ın resmi sitesi üzerinden yapılan açıklama ile Ekim ayı faiz oranları duyuruldu. Vade sayısına göre değişiklik gösteren faiz oranlarında ödeme vade süreleri ve aylık ödeme günleri müşteri isteğine göre belirleniyor.

300 aya kadar varan vade seçenekleri ile Ekim 2016 Denizbank konut kredisi faiz oranları yıllık olarak minimum yüzde 13,00 maksimum olarak ise yüzde 15,5 oranında belirlenmiş. Konut kredisini Denizbank’tan alan müşteriler eğer konut sigortalarını, hayat sigortalarını ve DASK’ı Denizbank üzerinden yaparlarsa aylık konut kredisi faiz oranından yüzde 0,02 daha düşük ödeme yapıyor. Hayat sigortasın ortalama olarak 520, DASK ise ortalama 160 lira maliyete denk geliyor. Konut sigortaları ise konutun bulunduğu merkeze ve boyutuna göre farklılık gösteriyor.

Ekim 2016 Denizbank konut kredisi alacak müşterilerden kredi tutarının yüzde 0,5’i kadar kredi tahsis ücreti alınıyor. Ayrıca 148,68 TL Taşınmaz Rehin Ücreti ile 700 TL değerinde ekspertiz ücreti müşteriden temin ediliyor.

Ortalama 100.000 liralık konut kredisi almak isteyen müşterilere 1.348 TL değerinde masraf çıkmış oluyor. Müşterinin 60 ay vade ile ödeme yapacağını varsayarsak, Ekim 2016 Denizbank konut kredisi faiz oranları ile birlikte aylık 2.230,51 lira taksitlerle toplamda 135.179,28 lira ödeme yapması gerekiyor.

Müşteriler konut kredisi başvuruları için bankanın internet şubesini ya da bireysel olarak banka şubelerinin tercih edebilirler.

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Ticari Kredi Hesaplaması Nasıl Yapılır?

Ticari kredi, işletmelerin genişleme, ekipman yatırımı, stok finansmanı gibi çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için kullandığı...

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.