Ana SayfaKredilerOdeabank Nakit Hazır İhtiyaç Kredisi

Odeabank Nakit Hazır İhtiyaç Kredisi
O

-

Odeabank’tan Nakit Hazır Kredi

Kısa sürede ihtiyaç kredisi çekmek istiyorsanız tercih edebileceğiniz bankalardan biri Odeabank’tır. Odeabank ihtiyaç kredisine internet üzerinden başvuru yapabilirsiniz. Üstelik maaşınızı Odeabank aracılığıyla alıyorsanız çok kısa sürede kredi başvurunuz sonuçlanır ve dilerseniz para anında hesabınıza geçer.

Odabank ihtiyaç kredisi kampanyası olan Nakit Hazır Kredi paketinde bazı masraflar yer alıyor. İlk olarak bu krediyi almak isteyenler banka komisyonunu ödemeliler. Banka komisyonu ya da diğer adıyla kredi tahsis ücreti çekilen kredi üzerinden hesaplanır ve bu miktar kredinin binde 5’i kadardır. 10 bin liralık ihtiyaç kredisi aldıktan sonra bankaya 50 liralık kredi tahsis ücreti ödemeniz gerekiyor.

Odeabank Nakit Hazır Kredi’nin geri ödeme seçenekleri de oldukça zengin. Öyle ki bu krediyi geri ödemek için 1 aydan 48 aya kadar kredi vadesi talep etme hakkınız oluyor. Dolayısıyla bu ihtiyaç kredisi paketinden faydalandıktan sonra 4 yıla kadar vade talep etme hakkınız da bulunuyor.

Odeabank ihtiyaç kredisi faiz oranları 1,29 olarak belirlense de bu kredi faiz oranı değişiklik gösterebilir. Kredi notunuzun iyi olması durumunda bankadan daha avantajlı bir kredi faiz oranıyla ihtiyaç kredisi alabilirsiniz.

Odeabank ihtiyaç kredisi için hayat sigortası yaptırmanın zorunlu olduğunu bilmeni gerekiyor. Eğer bankadan 10 bin liralık bir kredi paketi alarak 48 ay vadede geri ödemek isterseniz her ay bankaya düzenli olarak 296 liralık bir ödeme yapmanız gerekir. Böylece 4 yılın toplamında bankaya 14 bin 294 liralık ödeme yaparak kredi borcunuzun tamamından kurtulabilirsiniz.

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,363TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol