Ana SayfaKredilerİş Bankası Taşıt Kredileri

İş Bankası Taşıt Kredileri

-

Bir çok banka müşterilerine taşıt kredisi adı altında araç satın alabilmeleri için kredi imkanı sunuyor. Bu bankalardan biri de İş Bankası’dır.  İş Bankası taşıt kredileri ile birlikte bir çok anlaşmalı araba markasının araçlarına sahip olabilirsiniz.  

Yeni veya ikinci el araç alımlarında taşıt kredisi imkanı sunan İş Bankası’nda krediler 3 seçenek ile müşterinin önüne sunuluyor. Birincisi binek araçlar için, diğeri sıfır araç alacaklar için ve en son seçenekte 2. el araç satın almak isteyen müşteriler adına düzenlenmiş şekilde. 

Binek aracı satın almak isteyen müşteriler aylık yüzde 1,24 oranında faiz kredi alabiliyorlar. Yıllık olarak yüzde 19,7 oranında sıfır veya ikinci el binek aracı satın almak isterseniz İş Bank ”Kampanyalı Taşıt Kredileri” adı altındaki krediye başvuruda bulunabilirsiniz. 

Sıfır araç almak isteyen müşterilere yüzde 1,45 oranında faize sahip kredi imkanı sunuluyor. Yıllık olarak yüzde 23,6 faize sahip krediler bankanın belirlendiği ”0 km. Taşıt Kredisi” adı altında hizmet veriyor. 

Eğer ki ikinci el araç almak istiyorsanız yüzde 1,50 oranından kredi temin edebilirsiniz. Yıllık maliyetlerle birlikte faiz oranı yüzde 24,5’e tekabül ediyor. Kampanya adı ise ”2. El Taşıt Kredisi” olarak geçiyor.  

Hangi seçenekten taşıt kredisi alırsanız alın binde 5 oranında tahsis ücretini ödemeniz gerekmektedir.  Ayrıca İş Bankası taşıt kredileri 48 ay vadeye sahip. 48 ay içerisinde aldığınız krediyi faizi birlikte geri ödemek zorundasınız.  

Başvuruları bankanın internet sitesini, internet bankacılığını yada direk şubelerden yapabilirsiniz. 

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,362TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol