Ana SayfaKredilerCitibank’tan Kamu Çalışanlarına Özel Kredi

Citibank’tan Kamu Çalışanlarına Özel Kredi
C

-

Citibank tüm kamu çalışanları için avantajlı bir kredi paketi duyurdu. 25.000 Türk Lirası üst limitli kampanyada azami vade süresi ise 48 ay. Kamu çalışanları için özel olan kampanyada aylık faiz oranı 1,19.

Resmi kurum çalışanları için en önemli şey zaman. Citibank bu durumu dikkate alarak şubeye gitmeden kredi başvurusu yapılabilecek ve krediniz onaylandığında istediğiniz hesaba paranızın aktarılacağı bir kampanya düzenledi.

E yazıp 2484’e kısa mesaj göndererek yahut bankanın resmi internet sitesini ziyaret ederek işlemlerinize başlayabilirsiniz. Bu noktadaki başvuru banka tarafından ön onay alırsa sizin vereceğiniz bir adrese banka kurye yoluyla gerekli belgeleri doldurulmak üzere tarafınıza gönderecektir.

Onayladığınız kredi sözleşmesini bankaya aynı yolla iade ettiğiniz takdirde istediğiniz herhangi bir bankadaki hesabınıza paranız 1 günde aktarılacaktır.

Yeni Müşteri Olmak Şart

Citibank bu krediden yararlanılabilmesi için sadece kamu çalışanı olma şartını yeterli görmüyor. Bu kampanyadan yararlanabilmek için hem kamu çalışanı olmalısınız hem de Citibank’tan daha önce herhangi bir kredi kullanmamış, kredi kartı almamış olmanız gerekmektedir. Diğer bir deyişle banka için “yeni müşteri” olmanız şart.

Kamu çalışanlarının bu krediye başvurmadan önce hazırlamaları gereken evraklar da mevcut. Başvuru Formu / Sözleşme Nüfus cüzdanı fotokopisi (sürücü belgesi kabul edilmemektedir). Son maaş bordronuz (resmi bordronuz yoksa, kaşeli ve imzalı maaş yazısı yanında imza sirküleri ve ticaret sicil gazetesi gönderilmelidir).

Tahsis Ücreti Yüzde 4

Citibank 1,19 olarak belirlediği avantajlı oranı; kredi vadesinin en uzun olduğu (48 ay) için  ve 20.000 Türk Lirasına kadar olan kredi talepleri için belirlemiştir. Vade kısaldıkça faiz oranı da belli miktarlarda artmaktadır. Ayrıca bu kampanyada minimum 349 Türk Lirası veya çekilecek kredinin yüzde 4’ü kadar kredi tahsis ücreti banka tarafından müşteriye yansıtılmaktadır.

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram'da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,356TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol