Ana SayfaKredilerCitibank’tan Kamu Çalışanlarına Özel Kredi

Citibank’tan Kamu Çalışanlarına Özel Kredi

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Bu içerikte neler var?

  Citibank tüm kamu çalışanları için avantajlı bir kredi paketi duyurdu. 25.000 Türk Lirası üst limitli kampanyada azami vade süresi ise 48 ay. Kamu çalışanları için özel olan kampanyada aylık faiz oranı 1,19.

  Resmi kurum çalışanları için en önemli şey zaman. Citibank bu durumu dikkate alarak şubeye gitmeden kredi başvurusu yapılabilecek ve krediniz onaylandığında istediğiniz hesaba paranızın aktarılacağı bir kampanya düzenledi.

  E yazıp 2484’e kısa mesaj göndererek yahut bankanın resmi internet sitesini ziyaret ederek işlemlerinize başlayabilirsiniz. Bu noktadaki başvuru banka tarafından ön onay alırsa sizin vereceğiniz bir adrese banka kurye yoluyla gerekli belgeleri doldurulmak üzere tarafınıza gönderecektir.

  Onayladığınız kredi sözleşmesini bankaya aynı yolla iade ettiğiniz takdirde istediğiniz herhangi bir bankadaki hesabınıza paranız 1 günde aktarılacaktır.

  Yeni Müşteri Olmak Şart

  Citibank bu krediden yararlanılabilmesi için sadece kamu çalışanı olma şartını yeterli görmüyor. Bu kampanyadan yararlanabilmek için hem kamu çalışanı olmalısınız hem de Citibank’tan daha önce herhangi bir kredi kullanmamış, kredi kartı almamış olmanız gerekmektedir. Diğer bir deyişle banka için “yeni müşteri” olmanız şart.

  Kamu çalışanlarının bu krediye başvurmadan önce hazırlamaları gereken evraklar da mevcut. Başvuru Formu / Sözleşme Nüfus cüzdanı fotokopisi (sürücü belgesi kabul edilmemektedir). Son maaş bordronuz (resmi bordronuz yoksa, kaşeli ve imzalı maaş yazısı yanında imza sirküleri ve ticaret sicil gazetesi gönderilmelidir).

  Tahsis Ücreti Yüzde 4

  Citibank 1,19 olarak belirlediği avantajlı oranı; kredi vadesinin en uzun olduğu (48 ay) için  ve 20.000 Türk Lirasına kadar olan kredi talepleri için belirlemiştir. Vade kısaldıkça faiz oranı da belli miktarlarda artmaktadır. Ayrıca bu kampanyada minimum 349 Türk Lirası veya çekilecek kredinin yüzde 4’ü kadar kredi tahsis ücreti banka tarafından müşteriye yansıtılmaktadır.

  Orhan Babaeski
  Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
  Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

  Merak ettiklerini sormak için:

  Yorum alanını doldurun.
  Lütfen adınızı buraya yazın

  Aramıza Katılın

  48,216BeğenenlerBeğen
  11,397TakipçilerTakip Et
  63TakipçilerTakip Et
  2,247TakipçilerTakip Et
  0AboneAbone Ol

  Ziraat Hayat ve Emeklilik İş Başvuruları

  Türkiye'nin lokomotif kurumlarından olan Ziraat Grubu, emeklilik ve sigorta şirketi kariyer planlamaları iş başvuruları ve personel alımları hakkında merak ettikleriniz.

  Türkiye’nin İlk Dijital Bankası Faaliyete Göstermeye Başladı!

  Bugün itibariye Resmî Gazete’de yayımlanan bir karara göre Türkiye’nin ilk dijital bankası Hayat Finans...

  Akbank Yarı Zamanlı Takım Arkadaşları Arıyor!

  Akbank, banka iş ilanları kapsamında yayımlamış olduğu yeni bir ilanla yarı zamanları görevlendirmek üzere...

  BDDK Onayladı: 2 Yeni Banka Kuruluyor!

  Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK), Resmî Gazete’de yeni bir ilan yayımladı. Yayımlanan bu...

  QNB Finansbank 11 Farklı İl için Banka Personel Alımı Yapıyor!

  QNB Finansbank tarafından yapılan banka iş ilanları duyurusunda 11 farklı il için banka personel...

  Banka Gişe Yetkilisi Ne İş Yapar? Görevleri Nelerdir?

  Bankalar şube ağlarını genişlettikçe personel alımlarını da artırıyorlar. Banka iş ilanları yayınlanırken denk gelmişsinizdir gişe yetkilisi alımları ilanlarına. Başvuru yapmadan önce banka gişe yetkilisi ne iş yapar, görevleri nelerdir, bankaların aradığı kriterler nelerdir? Bunları bilmeniz gerekli.