Ana SayfaKredilerSonbahar Krediniz Garanti’den

Sonbahar Krediniz Garanti’den

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Bu içerikte neler var?

  Sonbaharın gelmesiyle birlikte açılan okullar ve kış hazırlıkları masrafları artırdı. Bu durumu göz önünde bulunduran Garanti Bankası müşterilerine özel Sonbahar İhtiyaç Kredisi Kampanyası hazırladı.

  Sonbahar İhtiyaç Kredisi kapsamında vade seçenekleri banka tarafından 3 ile 48 ay aralığında olacak şekilde düzenlenerek müşterilere sunulmuştur. Maaşını Garanti Bankası’ndan alan müşterileri için banka kullanılabilecek kredi miktarını 50.000 Türk Lirası’na kadar yükseltmiş durumda. Bankanın maaş müşterisi olmayan ancak bu kampanyadan faydalanmak isteyen müşteriler için ise çekilebilecek azami tutar 25.000 Türk Lirası ile sınırlandırılmıştır.

  Faiz Oranı 1,19!

  Kampanya kapsamında 25.000 Türk Lirası kredi kullanmak isteyen müşteriler için banka tarafından belirlenen faiz oranı 1,33. Binde 5 oranında kredi tahsis ücreti kesilerek kullandırılan kredi de bu miktar müşterinin karşısına 125 Türk Lirası olarak çıkmaktadır. Bununla birlikte kredi kullanandan vergi ve ücretler dahil 375 Türk Lirası kesinti yapılacağı unutulmamalıdır. Alınan kredi bankaya 48 ay vade de aylık 750 Türk Lirası olarak geri ödenecektir. Kredinin müşteriye yıllık maliyeti yüzde 21,27 oranında olmaktadır. Müşterinin borcunu bitirdiğinde bankaya yaptığı toplam ödeme tutarı 36.100 Türk lirası seviyesinde olacaktır.

  Sonbahar İhtiyaç Kredisi Kampanyası kapsamında 50.000 Türk Lirası kredi kullanmak isteyen vatandaşlar ise daha avantajlı faiz oranıyla karşılaşacaktır. Garanti Bankası kullanılacak kredi yükseldiğinde faiz oranını 1,19 seviyesine indirmiş durumdadır. Bu miktarda bir kullanım söz konusu olduğunda müşteriden 750 Türk Lirası kredi tahsis ücreti banka tarafından tahsil edilecektir. Ek olarak vergi ve ücretler dahil 750 liralık bir kesinti daha müşterileri beklemektedir.

  48 ay vade boyunca aylık 1450 Türk Lirası bankaya ödeme yapması gereken müşteri, borcunun tamamını ödediğinde; bankaya toplamda 69.800 Türk Lirası tutarında bir geri dönüş sağlayacaktır. Bu durumda kredinin müşteriye yıllık maliyet oranı yüzde 18,9 oranında gerçekleşmektedir.

  Orhan Babaeski
  Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
  Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

  Merak ettiklerini sormak için:

  Yorum alanını doldurun.
  Lütfen adınızı buraya yazın

  Aramıza Katılın

  48,216BeğenenlerBeğen
  11,397TakipçilerTakip Et
  63TakipçilerTakip Et
  2,248TakipçilerTakip Et
  0AboneAbone Ol

  Ziraat Hayat ve Emeklilik İş Başvuruları

  Türkiye'nin lokomotif kurumlarından olan Ziraat Grubu, emeklilik ve sigorta şirketi kariyer planlamaları iş başvuruları ve personel alımları hakkında merak ettikleriniz.

  Türkiye’nin İlk Dijital Bankası Faaliyete Göstermeye Başladı!

  Bugün itibariye Resmî Gazete’de yayımlanan bir karara göre Türkiye’nin ilk dijital bankası Hayat Finans...

  Akbank Yarı Zamanlı Takım Arkadaşları Arıyor!

  Akbank, banka iş ilanları kapsamında yayımlamış olduğu yeni bir ilanla yarı zamanları görevlendirmek üzere...

  BDDK Onayladı: 2 Yeni Banka Kuruluyor!

  Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK), Resmî Gazete’de yeni bir ilan yayımladı. Yayımlanan bu...

  QNB Finansbank 11 Farklı İl için Banka Personel Alımı Yapıyor!

  QNB Finansbank tarafından yapılan banka iş ilanları duyurusunda 11 farklı il için banka personel...

  Banka Gişe Yetkilisi Ne İş Yapar? Görevleri Nelerdir?

  Bankalar şube ağlarını genişlettikçe personel alımlarını da artırıyorlar. Banka iş ilanları yayınlanırken denk gelmişsinizdir gişe yetkilisi alımları ilanlarına. Başvuru yapmadan önce banka gişe yetkilisi ne iş yapar, görevleri nelerdir, bankaların aradığı kriterler nelerdir? Bunları bilmeniz gerekli.