Ana SayfaKredilerSonbahar Krediniz Garanti’den

Sonbahar Krediniz Garanti’den
S

-

Sonbaharın gelmesiyle birlikte açılan okullar ve kış hazırlıkları masrafları artırdı. Bu durumu göz önünde bulunduran Garanti Bankası müşterilerine özel Sonbahar İhtiyaç Kredisi Kampanyası hazırladı.

Sonbahar İhtiyaç Kredisi kapsamında vade seçenekleri banka tarafından 3 ile 48 ay aralığında olacak şekilde düzenlenerek müşterilere sunulmuştur. Maaşını Garanti Bankası’ndan alan müşterileri için banka kullanılabilecek kredi miktarını 50.000 Türk Lirası’na kadar yükseltmiş durumda. Bankanın maaş müşterisi olmayan ancak bu kampanyadan faydalanmak isteyen müşteriler için ise çekilebilecek azami tutar 25.000 Türk Lirası ile sınırlandırılmıştır.

Faiz Oranı 1,19!

Kampanya kapsamında 25.000 Türk Lirası kredi kullanmak isteyen müşteriler için banka tarafından belirlenen faiz oranı 1,33. Binde 5 oranında kredi tahsis ücreti kesilerek kullandırılan kredi de bu miktar müşterinin karşısına 125 Türk Lirası olarak çıkmaktadır. Bununla birlikte kredi kullanandan vergi ve ücretler dahil 375 Türk Lirası kesinti yapılacağı unutulmamalıdır. Alınan kredi bankaya 48 ay vade de aylık 750 Türk Lirası olarak geri ödenecektir. Kredinin müşteriye yıllık maliyeti yüzde 21,27 oranında olmaktadır. Müşterinin borcunu bitirdiğinde bankaya yaptığı toplam ödeme tutarı 36.100 Türk lirası seviyesinde olacaktır.

Sonbahar İhtiyaç Kredisi Kampanyası kapsamında 50.000 Türk Lirası kredi kullanmak isteyen vatandaşlar ise daha avantajlı faiz oranıyla karşılaşacaktır. Garanti Bankası kullanılacak kredi yükseldiğinde faiz oranını 1,19 seviyesine indirmiş durumdadır. Bu miktarda bir kullanım söz konusu olduğunda müşteriden 750 Türk Lirası kredi tahsis ücreti banka tarafından tahsil edilecektir. Ek olarak vergi ve ücretler dahil 750 liralık bir kesinti daha müşterileri beklemektedir.

48 ay vade boyunca aylık 1450 Türk Lirası bankaya ödeme yapması gereken müşteri, borcunun tamamını ödediğinde; bankaya toplamda 69.800 Türk Lirası tutarında bir geri dönüş sağlayacaktır. Bu durumda kredinin müşteriye yıllık maliyet oranı yüzde 18,9 oranında gerçekleşmektedir.

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,363TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol