Ana SayfaKredilerABank İhtiyaç Kredisi Faiz Oranlarını Düşürdü!

ABank İhtiyaç Kredisi Faiz Oranlarını Düşürdü!

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Bu içerikte neler var?

  Değişen piyasa koşullarıyla birlikte bankalar birbiri ardına faiz indirimleri yapmaktalar. ABank da bu furyaya katılan bankalar arasında. Ekim ayından başlamak üzere ihtiyaç kredisi faiz oranlarını düşüren banka, müşterilerine daha cazip oranlardan kredi fırsatı sunmaktadır.

  ABank, özel okul ücretlerinden beyaz eşya alımına, giyimden evlilik harcamalarına kadar her türlü masrafınız için kullanabileceğiniz bir ihtiyaç kredisi paketi hazırlayarak müşterilerine sundu.

  Vade 3 Aydan Başlıyor, 48 Aya Kadar Seçenek Mevcut!

  ABank ihtiyaç kredisi kullandırımı kapsamında müşterilerine 3 aydan 48 aya kadar süren vade seçenekleri sunuyor. Üstelik banka müşterilerinden teminat da istemeyerek ihtiyaç kredisini teminatsız olarak kullandırıyor. (Yapılacak değerlendirme sonucunda ABank’ın kefil isteme hakkının olduğu da unutulmamalıdır.)

  Banka 3 aydan 12 aya kadar vade aralığında kredi kullanmak isteyen müşterileri için faiz oranını aylık yüzde 1,26 olarak belirlemiş durumda. Vade uzayarak 12 ile 24 ay aralığına çıktığında ise faiz oranı bir miktar düşerek aylık yüzde 1,21 olarak gerçekleşiyor. 24-48 ay vade aralığında kredi kullanmak isteyen vatandaşların karşılaşacağı faiz oranı ise aylık yüzde 1,23!

  Abank tarafından düzenlenen ihtiyaç kredisi kampanyasında müşteriler azami 20.000 Türk Lirasına kadar likidite elde etme şansına sahip oluyorlar.

  Kredi Tahsis Ücreti Binde 5!

  İhtiyaç kredisinden faydalanmak isteyen müşterilere ABank tarafından kullanacakları kredinin binde 5’i oranında kredi tahsis ücreti yansıtılmaktadır. Ayrıca kredi kullanmak isteyenler için Hayat Sigortası yapılması zaruridir. Sigorta tutarı yaş, cinsiyet ve kredi tutarına göre değişkenlik göstermekle birlikte; ortalama 100 Türk Lirası kadar bir meblanın kredi vadesi boyunca müşteriler tarafından yıllık olarak ödenmesi gerektiğini bilmekte yarar var.

  Bankanın kredi başvuru sırasında istediği evrakları kısıtlı tutması müşterileri memnun edecek bir diğer husus. Nüfus Cüzdanı, adres teyit belgesi (ikametgah ilmühaberi, elektrik-su-doğalgaz faturalarından herhangi biri), Gelir Belgesi (Maaş Bordrosu, Kira Kontratı, vb.) hazırlanılarak Abank Şubelerine kredi için başvurulabilmektedir.

  Orhan Babaeski
  Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
  Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

  Merak ettiklerini sormak için:

  Yorum alanını doldurun.
  Lütfen adınızı buraya yazın

  Aramıza Katılın

  48,216BeğenenlerBeğen
  11,397TakipçilerTakip Et
  63TakipçilerTakip Et
  2,246TakipçilerTakip Et
  0AboneAbone Ol

  Seçim Belirsizliği Kredi Faizlerini Vurdu!

  Merkez bankası tarafından uygulanan önlemlere ve eleştiri konusu olan düşük faiz politikasına karşın bankaların...

  Zamlı Emekli Maaşı Ne Zaman Yatacak?

  Türkiye’deki milyonlarca emekli için zamlı emekli maaşının ne zaman yatacağı önemli bir soru işareti...

  Odeabank 11 Şehir için Genç Yetenekler Arıyor!

  Türk bankacılık sektöründe büyümek ve tüm bankacılık hizmetlerinde ilk akla gelen banka olmak için sürekli çalışmalarda bulunan Odeabank, kadrosunu da gün geçtikçe büyütüyor. Odeabank, Gişe Yetkilisi alımları yapacak.

  Ziraat Hayat ve Emeklilik İş Başvuruları

  Türkiye'nin lokomotif kurumlarından olan Ziraat Grubu, emeklilik ve sigorta şirketi kariyer planlamaları iş başvuruları ve personel alımları hakkında merak ettikleriniz.

  Türkiye’nin İlk Dijital Bankası Faaliyete Göstermeye Başladı!

  Bugün itibariye Resmî Gazete’de yayımlanan bir karara göre Türkiye’nin ilk dijital bankası Hayat Finans...

  Akbank Yarı Zamanlı Takım Arkadaşları Arıyor!

  Akbank, banka iş ilanları kapsamında yayımlamış olduğu yeni bir ilanla yarı zamanları görevlendirmek üzere...