Ana SayfaKredilerHSBC Faiz Oranlarını Düşürdü! Hemen Kredinizi Hesaplayın

HSBC Faiz Oranlarını Düşürdü! Hemen Kredinizi Hesaplayın

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Bu içerikte neler var?

  HSBC ihtiyaç kredilerinde faiz oranını 1,19 seviyesine indirdi. KKB (Kredi Kayıt Bürosu) notu yüksek müşterilere en avantajlı oranlarla kredi kullandırma taahütü veren banka, KKB notu düşük müşterileri için faiz oranlarını bir miktar arttırmaktadır.

  Banka tarafından oluşturulan bireysel ihtiyaç kampanyasında vadeler 6 aydan başlarken, azami süre olarak 36 ay belirlenmiştir. Kampanyalar 31 Aralık 2016 tarihine kadar tüm Türkiye’deki HSBC şubelerinde geçerlidir. Kampanyalar kapsamında faydalanılacak faiz oranı kredi notuna (KKB) göre değişkenlik göstermektedir. KKB banka tarafından başvuru değerlendirme kriterleri doğrultusunda müşterilere bildirildiği gibi; isteyen müşteriler KKB notlarını internet üzerinden de öğrenebilmektedir.

  4 Farklı Nota, 4 Farklı Seçenek!

  Kampanya kapsamında müşterilerini 4 farklı gruba ayıran HSBC Bankası; her gruptaki müşterilerine ayrı faiz oranları uygulama kararı almıştır. Gruplama müşterilerin sahip oldukları KKB notuna göre düzenlenmiştir. Faiz oranları da bu parametreler üzerinden işleyecektir.

  İlk grupta KKB notu en yüksek olan müşteriler yer almaktadır. En avantajlı faiz oranıyla kredi imkanına sahip olan bu müşterilerin KKB notu minimum 1700 olmalıdır. 1700-1900 aralığında KKB notuna sahip müşteriler aylık yüzde 1,19 faiz oranında yararlanacaklardır.

  İkinci grupta iyi KKB notuna sahip müşteriler yer almaktadır. Bu müşterilerin KKB notları 1500 ile 1699 aralığında olmalıdır. Bu gruba dahil müşteriler aylık yüzde 1,29 faiz oranıyla kredi kullanabileceklerdir.

  En Yüksek Dilim İçin Avantajlı Faiz, Düşük KKB’ye Yüksek Faiz!

  Üçüncü grupta yer alan kişiler 1300 ile 1499 not aralığında KKB’ye sahip müşteriler. Bu kişiler kredi kampanyası uyarınca aylık yüzde 1,39 oranından faydalanabileceklerdir.

  Dördüncü ve son grupta ise düşük KKB notuna sahip müşteriler bulunmaktadır. Bu müşterilerin kredi kampanyası kapsamında yararlanabilecekleri faiz oranı 1,59.

  Kampanya kapsamında birinci dilimde yer alan KKB notu yüksek müşteriler 10.000 Türk Lirası kredi kullanıp 12 ay vadede geri ödemek istediklerinde toplam ödeyecekleri faiz vade sonunda 1450 Türk Lirası olarak gerçekleşecektir.

  Orhan Babaeski
  Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
  Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

  Merak ettiklerini sormak için:

  Yorum alanını doldurun.
  Lütfen adınızı buraya yazın

  Aramıza Katılın

  48,216BeğenenlerBeğen
  11,397TakipçilerTakip Et
  63TakipçilerTakip Et
  2,248TakipçilerTakip Et
  0AboneAbone Ol

  Ziraat Hayat ve Emeklilik İş Başvuruları

  Türkiye'nin lokomotif kurumlarından olan Ziraat Grubu, emeklilik ve sigorta şirketi kariyer planlamaları iş başvuruları ve personel alımları hakkında merak ettikleriniz.

  Türkiye’nin İlk Dijital Bankası Faaliyete Göstermeye Başladı!

  Bugün itibariye Resmî Gazete’de yayımlanan bir karara göre Türkiye’nin ilk dijital bankası Hayat Finans...

  Akbank Yarı Zamanlı Takım Arkadaşları Arıyor!

  Akbank, banka iş ilanları kapsamında yayımlamış olduğu yeni bir ilanla yarı zamanları görevlendirmek üzere...

  BDDK Onayladı: 2 Yeni Banka Kuruluyor!

  Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK), Resmî Gazete’de yeni bir ilan yayımladı. Yayımlanan bu...

  QNB Finansbank 11 Farklı İl için Banka Personel Alımı Yapıyor!

  QNB Finansbank tarafından yapılan banka iş ilanları duyurusunda 11 farklı il için banka personel...

  Banka Gişe Yetkilisi Ne İş Yapar? Görevleri Nelerdir?

  Bankalar şube ağlarını genişlettikçe personel alımlarını da artırıyorlar. Banka iş ilanları yayınlanırken denk gelmişsinizdir gişe yetkilisi alımları ilanlarına. Başvuru yapmadan önce banka gişe yetkilisi ne iş yapar, görevleri nelerdir, bankaların aradığı kriterler nelerdir? Bunları bilmeniz gerekli.