Ana SayfaKredilerING’den 0,99’a İhtiyaç Kredisi: Son Gün 31 Ekim!

ING’den 0,99’a İhtiyaç Kredisi: Son Gün 31 Ekim!

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Bu içerikte neler var?

  Genellikle 1 puanın altında faiz oranları konut kredilerinde görülmekteyken, Ing Bank müşterilerini memnun edecek bir kampanya duyurdu. Ing Bank’ın müşterilerine sunduğu ihtiyaç kredisi kampanyasında faiz oranları sadece 0,99’dan başlamaktadır.

  Banka müşteri kitlelerini artırmak adına attığı bu adımda sadece avantajlı faiz oranı sunmuyor. Bununla birlikte ödeme öteleme fırsatı da müşterileri beklemektedir. Kredisini bugün kullanan herhangi bir vatandaş taksitlerini 3 ay sonra ödemeye başlayabilme olanağına sahiptir. Kampanyada son gün 31 Ekim!

  Maksimum 100.000 Türk Lirası

  Ing Bank’ın ihtiyaç kredisinden faydalanmak isteyen müşteriler minimum 4.000 Türk Lirası kredi kullanmak mecburiyetindeler. Zira banka alt limit olarak bu tutarı belirlemiştir. Kampanya dahilinde kullanılabilecek maksimum kredi tutarı ise 100.000 Türk Lirası olarak tayin edilmiştir. İhtiyaç kredisi kullanacak olan müşteriler çekecekleri tutarın binde 5’i oranında bankaya kredi tahsis bedeli ödeyeceklerdir. Ayrıca kredi vadesi bitene kadar hayat sigortası yapılması gerekmektedir.

  Kredi kapsamında 3 ay sonra taksit ödemeye başlama seçeneği 48 ay vade ve 50.000 Türk Lirasına kadar olan krediler için geçerliliğe sahiptir. Farklı vade sürelerinde ve 50.000 Türk Lirası üzeri tutarlarda bu olanak banka tarafından tanınmamaktadır.

  Kredi Notuna Göre Faiz Oranı

  İhtiyaç kredisinde sunulan faiz oranları müşterinin kredi notuna göre farklılık göstermektedir. Kredi notu 1850 ve üzeri olan müşteriler %0,99 faiz oranından faydalanacaktır. Kredi notu 1800 – 1849 olan müşteriler %1,19 faiz oranından, kredi notu 1750 – 1799 olan müşteriler %1,29 faiz oranından ve kredi notu 1700 – 1749 olan müşteriler ise %1,39 faiz oranından faydalanacaktır. Son grupta yer alan ve kredi notu 1600 – 1700 olan müşteriler için %1,49 faiz oranı banka tarafından belirlenmiştir. Avantajlı faiz oranlarından faydalanmak isteyen müşterilerin Ing Bank Şubeleriyle şahsen görüşerek kredi başvurularını yapmaları gerekmektedir.

  Orhan Babaeski
  Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
  Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

  Merak ettiklerini sormak için:

  Yorum alanını doldurun.
  Lütfen adınızı buraya yazın

  Aramıza Katılın

  48,216BeğenenlerBeğen
  11,397TakipçilerTakip Et
  63TakipçilerTakip Et
  2,250TakipçilerTakip Et
  0AboneAbone Ol

  Halkbank Personel Alımları Yapıyor!

  Türkiye’nin en önemli finans kuruluşlarından olan Halkbank, yayımlamış olduğu banka iş ilanları ile personel...

  Merkez Bankası Yüksek Kur Talebinde Bulundu!

  Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankası (TCMB), sektörde faaliyet gösteren bankalardan yüksek kur talebinde bulundu. Elde...

  Vakıfbank Personel Alımları Yapıyor!

  Türkiye’nin devlet destekli ve en eski bankalarından olan Vakıfbank, yayımlamış olduğu yeni ilanlarla banka...

  Garanti BBVA Staj Başvuruları Başladı

  Garanti BBVA’nın yaptığı banka iş ilanları duyurusunda üniversite öğrencilerine staj imkanı sağlayan programdan bahsedildi.Garanti...

  Taşıt Kredisi Şartları Nelerdir?

  Taşıt Kredisi Nedir?Taşıt kredisi, bireysel müşterilere taşıt alımı için sağlanan bir tür tüketici kredisi...

  QNB Finansbank Lise Mezunu Alım Yapıyor

  İlk Türk bankası olması ve yurtdışındaki piyasalar tarafından da kendisine duyulan güvenden dolayı her...