Finansbank Enpara İnternetten İhtiyaç Kredisi

Enpara.com’dan Masrafsız Kredi

Şubesiz bankacılık hizmeti veren ve Finansbank çatısı altında çalışan Enpara.com düşük faizli ihtiyaç kredisi ile ihtiyaç sahiplerinin yüzünü güldürüyor. Bir lira dahi masrafı olmayan sigorta istemeyen düşük faizli Enpara.com ihtiyaç kredisine şubeye gitmeden hızlı bir şekilde başvurabilirsiniz. Türkiye’yi dijital bankacılıkla tanıştıran Enpara.com şimdide Türkiye’yi masrafsız ve sigortasız düşük faizli krediyle tanıştırıyor.

50.000 TL’ye Kadar Masrafsız Kredi İmkanı!

2012’de Finansbank tarafından kurulan Enpara.com ihtiyaç kredisi kampanyasıyla müşterilerine ve müşterisi olmak isteyenlere 1.59 aylık faiz oranıyla ihtiyaç kredisi alma fırsatı veriyor. Enpara.com İhtiyaç sahiplerine 1.000 TL’den 50.000 TL’ye kadar masrafız ve sigortasız kredi çekme imkânı sunarken 48 aya kadar varan vade seçeneği de sunmaktadır.

Enpara.com ihtiyaç kredisine Enpara.com müşterisi olsanız da olmasanız da çok kolay bir şekilde başvurabilirsiniz. Eğer Enpara.com müşterisiyseniz Enpara.com ihtiyaç kredisine Enpara.com internet veya cep şubesine girerek kredi başvurusunu doldurmanız yeterlidir. Eğer Enpara.com müşterisi değilseniz öncelikle Enpara.com internet şubesinden kredi başvuru formunu doldurmanız gerekir. Başvurunuz kabul edilirse Enpara yetkileri evinize gelip sizi Enpara.com müşterisi yapacaktır. Daha sonra internet şubesinde gerekli onayları vererek krediyi çekebilirsiniz.

Enpara İhtiyaç Kredisi Ödeme Planı 

Enpara.com kredi çeken müşterileri için esnek ödeme seçenekleri de sunmaktadır. Taksit ödemeleri Enpara.com vadesiz hesabınızdan yeterli bakiyeniz olması durumda otomatik bir şekilde yapılır. Fakat isterseniz Enpara.com internet veya mobil şubesinden ve Finansbank ATM’lerinden ödeme yapabilirsiniz. Aynı zamanda Enpara.com kredi taksitini veya kredi borcunun tamamını önceden ödeme şansı da sunmaktadır. Kredinizi erken ödeyerek kredi faiz indiriminden yararlanabilirsiniz.

Enpara.com’dan 48 ay vadeli 1,59 faiz oranından 50.000 TL ihtiyaç kredisi çekerseniz kredinizin yıllık maliyet oranı çok düşük olacaktır. Önceden de söylediğimiz gibi Enpara.com İhtiyaç kredisinde dosya masrafı, kredi tahsis ücreti ve sigorta primi yoktur.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.