İş Bankası’nın Hızlı Kredisi Anında Kredi

0

İş Bankası’ndan Anında Kredi

Türkiye’de bireysel ve ticari bankacılık hizmeti sunan İş Bankası, internet şubesinden veya mobil bankacılık ile 7 gün 24 saat başvurabileceğiniz düşük faizli anıda kredi kampanyasıyla müşterisinin karşısına çıktı. Türkiye’nin en büyük özel bankası olan İş Bankası müşterilerinin acil para ihtiyaçlarına gün ve zaman fark etmeksizin anında krediyle çare buluyor.

Türkiye’nin ilk ulusal bankası da olan İş Bankası internet bankacılığı veya mobil bankacılık kullanan müşterilerine 1.39 faiz oranından hızlı bir şekilde kredi çekme imkânı tanıyor. İş Bankası anında krediyle 15000 TL’ye varan ve 48 ay kadar vade seçeneği sunduğu anında kredi kampanyasıyla müşterilerinin keselerini rahatlatıyor. Aynı zamanda sanal bankacılıkla yapılabilen anında kredi başvurusunun onaylanması halinde kredinizi banka şubesine gitmeden anında vadesiz TL mevduat hesabınızdan çekebilirsiniz.

İş Bankası anında kredi kampanyasına çok kolay bir şekilde başvurabilirsiniz. İnternet bankacılığı veya mobil bankacılık kullanıyorsanız anında kredi başvurunuzu saniyeler içinde yapabilirsiniz. Eğer İşcep kullanıyorsanız İşcep’ten kredilerim seçeneğine girip hızlı kredileri seçerek anında krediye başvurabilirsiniz. Eğer internet bankacılığı kullanıyorsanız İş Bankası internet şubesinden kredilerim bölümüne girip hızlı krediyi tıklayarak anında krediye başvurabilirsiniz.

 Anında krediyi çektiğiniz günden itibaren otuz gün sonra ilk taksitini ödemeye başlarsınız. Eğer 1.39 faiz oranında 15000 TL miktarlı ve 48 ay vadeli anında kredi çekerseniz kredinin yıllık maliyet oranı 22.3194 olacaktır ve aylık ödenecek taksit miktarı 457 TL olacaktır. Fakat şunu belirtelim İş Bankası 1.39 faiz oranından çekeceğiniz anında kredi için hayat sigortası istemektedir. Hayat sigortası primi kişinin cinsiyetine, yaşına, kredinin miktarına ve vadesine göre değiştiği için kredinin yıllık maliyet oranı ve aylık taksit miktarı değişebilir.

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın