Ana SayfaKredilerKutsal Toprak Yolcularına Müjde! Albaraka Türk Hac Finansmanı Kampanyası

Kutsal Toprak Yolcularına Müjde! Albaraka Türk Hac Finansmanı Kampanyası

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Bu içerikte neler var?

  Albaraka Türk’ten Hacı Adaylarına Özel Finansman

  Kutsal topraklara giderek hac ibadetini yerine getirmek isteyen hacı adaylarının finans sorununu çözmeye çalışan Albaraka Türk Katılım Bankası hacı adayları için finansman kampanyası oluşturdu. Faizsiz bankacılık ilkesiyle yoluna devam eden Albaraka Türk Katılım Bankası isteyen hacı adaylarına yüksek miktarlı hac finansmanı veriyor. Hac finansmanı kampanyasından faydalanmak isteyen kişilerin resmiyette hacı adayları olması gerekiyor. Zira Albaraka Türk Katılım Bankası’na yapılacak olan başvuruda bu konuda çeşitli belgeler talep edilecektir.

  Albaraka Türk Katılım Bankası’nın hac finansmanından faydalanmak isteyen kişiler bu başvuruyu kimlik belgeleriyle Albaraka Türk Katılım Bankası’ndan yapabilecekler. Maaşını Albaraka Türk Katılım Bankası aracığıyla alan emeklilerin bu finansman kampanyasından daha avantajlı oranlarla faydalanabileceklerini belirtmemiz gerekiyor.

  Hac finansmanı için belirlenen vade seçeneklerine baktığımızda bu finansmandan faydalanan hacı adaylarının borçlarını 48 ay vadede geri ödeyebildiklerini görüyoruz. Finansmanı aldıktan sonra 30 gün içinde taksitleri ödemeye başlamanız gerekiyor. Zira bu finansman paketinde borç erteleme özelliği bulunmuyor.

  Hac finansmanı paketinden faydalanmak isteyen kişiler 25 bin liralık bir finansman için 125 lira tahsis ücreti öderler. Ek bir masraf çıkması durumunda Albaraka Türk Katılım Bankası bu masrafı da finansmanı alan kişiye yansıtmaktadır.

  Bu finansman için belirlenen kâr payı oranı yüzde 1,35’tir. Dolayısıyla 25 bin liralık bir finansman paketi alarak bu finansmanı 48 ayda geri ödemek istediğinizde bankaya her ay 753 liralık ödeme yapmanız gerekir. Almış olduğunuz 25 bin liralık finansmanı 4 yıl içinde toplamda 36 bin 159 lira olarak Albaraka Türk Katılım Bankası’na geri ödemeniz gerekiyor.

  Orhan Babaeski
  Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
  Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

  Merak ettiklerini sormak için:

  Yorum alanını doldurun.
  Lütfen adınızı buraya yazın

  Aramıza Katılın

  48,216BeğenenlerBeğen
  11,397TakipçilerTakip Et
  63TakipçilerTakip Et
  2,250TakipçilerTakip Et
  0AboneAbone Ol

  Halkbank Personel Alımları Yapıyor!

  Türkiye’nin en önemli finans kuruluşlarından olan Halkbank, yayımlamış olduğu banka iş ilanları ile personel...

  Merkez Bankası Yüksek Kur Talebinde Bulundu!

  Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankası (TCMB), sektörde faaliyet gösteren bankalardan yüksek kur talebinde bulundu. Elde...

  Vakıfbank Personel Alımları Yapıyor!

  Türkiye’nin devlet destekli ve en eski bankalarından olan Vakıfbank, yayımlamış olduğu yeni ilanlarla banka...

  Garanti BBVA Staj Başvuruları Başladı

  Garanti BBVA’nın yaptığı banka iş ilanları duyurusunda üniversite öğrencilerine staj imkanı sağlayan programdan bahsedildi.Garanti...

  Taşıt Kredisi Şartları Nelerdir?

  Taşıt Kredisi Nedir?Taşıt kredisi, bireysel müşterilere taşıt alımı için sağlanan bir tür tüketici kredisi...

  QNB Finansbank Lise Mezunu Alım Yapıyor

  İlk Türk bankası olması ve yurtdışındaki piyasalar tarafından da kendisine duyulan güvenden dolayı her...