Ana SayfaKredilerGünde 8 Liraya İhtiyaç Kredisi Fırsatı

Günde 8 Liraya İhtiyaç Kredisi Fırsatı
G

-

Odeabank şartsız koşulsuz günde sadece 8 Türk Lirası taksitle 48 ayda 8.000 Türk Lirası ihtiyaç kredisi kampanyası düzenlediğini duyurdu. Kredi kampanyası kapsamında müşterilerden gelir belgesi dahi istenmemektedir.

Nüfus cüzdanlarıyla birlikte Odeabank Şubelerine başvuracak müşteriler hazırlanan ihtiyaç kredisi kampanyasından yararlanma fırsatı bulacaktır.

75 Yaşına Kadar Herkese Kredi

İhtiyaç kredisi kampanyası için Odeabank tarafından yaş limiti konulmuştur. Azami 75 yaşına kadar olan müşteriler kampanya kapsamında finansman elde etme şansı bulacaklardır. İhtiyaç kredisi kampanyasında müşterilere yansıtılacak aylık faiz oranları müşteri kredi kayıt bürosu puanına göre belirlenecektir.

8 Bin Türk Lirası kredi kullanımında KKB skoru yüksek olan müşteriler aylık yüzde 1,29 faiz oranından faydalanabileceklerdir. Kredi kapsamında müşterilerden binde 5 oranında kredi tahsis ücreti tahsil edilecektir. 8 bin Türk Lirası için kredi tahsis ücreti miktarı 40 liradır. Aldığı krediyi 48 ay vadede geri ödeyecek olan müşterinin aylık karşılaşacağı taksit miktarı 237 Türk Lirasıdır. Kredinin müşteriye olan maliyeti ise yıllık bazda yüzde 20,6 seviyesinde gerçekleşecektir.

Kredi Puanı Düşük Müşteriye Yüksek Oran

Kredi puanına göre faiz oranı belirlenen kampanya uyarınca faiz oranları 1,29 ile 1,79 bandında değişiklik göstermektedir. En yüksek kredi puanına sahip müşteriler için aylık yüzde 1,29 oranı geçerli iken, en düşük kredi puanına sahip müşteriler için aylık yüzde 1,79 oranından kredi verilecektir. En düşük puan dilimine sahip müşterilerin 8 bin Türk Lirası kredi kullanımında aylık geri ödeyecekleri taksit tutarı 270 Türk Lirası seviyesindedir.

Odeabank’ın belirlediği kredi tahsis ücreti olan binde 5’lik durum ise bütün müşteriler için geçerlidir. Ayrıca hayat sigortası ücreti olarak tahsil edilecek 200 Türk Liralık ücret müşterinin yaşına göre değişiklik gösterebilecektir.  

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram'da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,351TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol