Ana Sayfa Krediler QNB Finansbank İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları Düştü! 3 Ay Borç Ertelemeli Kredi

QNB Finansbank İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları Düştü! 3 Ay Borç Ertelemeli Kredi

-

QNB Finansbank Avantajlı İhtiyaç Kredisi Fırsatı Sunuyor

Dün itibariyle QNB Finansbank olarak hizmet vermeye başlayan Finansbank düşük kredi faiz oranlarıyla ihtiyaç kredisi sunuyor. Tüm bankaların kredi faiz oranlarını incelediğimizde bu kredi faiz oranları arasında en avantajlı kredi faiz oranının QNB Finansbank tarafından sunulduğunu görüyoruz. Üstelik QNB Finansbank ihtiyaç kredisi paketinden faydalananlar 3 ay borç erteleyebiliyorlar.

QNB Finansbank standart ihtiyaç kredisi paketini incelediğimizde kredi kampanyası için belirlenen kredi faiz oranlarının yüzde 1,20’den başladığını görüyoruz. Vade sayısı arttıkça kredi için belirlenen kredi faiz oranı da otomatik olarak yükseliyor.

QNB Finansbank ihtiyaç kredisinin ek özelliklerinden biri kredide bulunan 3 ay borç erteleme özelliğidir. Bu özellik sayesinde bankadan aldığınız krediyi ilk 3 ay erteleyebilirsiniz. Ancak erteleme için fazladan faiz farkı ödemeniz gerektiğini unutmamanız gerekiyor.

Bankanın sizlere sunduğu bu kredi paketinden faydalanmanız halinde aldığınız kredi için 1 aydan başlamak üzere 4 yıla kadar vade talep edebilirsiniz. Yani ay bazında en fazla 48 ay vade talep edebiliyorsunuz.

Kredi için belirlenen kredi faiz oranı en az 1,20 iken bu oran en fazla yüzde 1,63 olabiliyor.
Kredi notu yüksek olanlar bu kredi paketinden düşük kredi faiz oranıyla faydalanabilirler. Bu kişiler yüzde 1,20 kredi faiz oranıyla 10 bin lira ihtiyaç kredisi aldıklarında bu krediyi 48 ayda geri ödeyebilirler. Bu durumda ödenmesi gereken aylık miktar 290 lira olacaktır. Ertelemeli kredide ise ödenmesi gereken taksit miktarı 312 liradır. Kredi için sizlerden yüzde 0,5 oranında kredi tahsis ücreti alınacağını da unutmamanız gerekiyor. 

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

49,421BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
25TakipçilerTakip Et
2,418TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler