Ana SayfaKredilerTürkiye Finans İhtiyaç Finansmanı

Türkiye Finans İhtiyaç Finansmanı
T

-

Türkiye Finans Katılım Bankası tarafından hazırlanan ihtiyaç finansmanı kampanyası kapsamında müşteriler nakit ihtiyaçlarını giderebilmekteler.

Nakit ihtiyaçlarını faizsiz şekilde gidermek isteyen müşteriler için katılım bankalarının kâr oranları ile kullandırdıkları finansman destekleri ideal gözükmektedir.

12 Aydan 48 Aya Varan Vade Seçenekleri

Türkiye Finans Katılım Bankası ihtiyaç finansmanı kampanyası kapsamında müşterilerine 12 aydan 48 aya kadar vade seçenekleri sunmaktadır. 12 ay vade seçeneğiyle ihtiyaç finansmanı kullanmak isteyen bir müşteri aylık yüzde 1,30 kâr oranı ile likidite sağlayabilecektir. Borç ödemelerini 24 ayda yapmak isteyen müşterinin finansman sağlamadaki kâr oranı ise 1,33 oranında gerçekleşecektir. Vade 36 ay olduğunda müşterinin karşılaşacağı kâr oranı aylık yüzde 1,36 seviyesine ulaşacaktır. En uzun vade olan 48 aylık sürede ihtiyaç finansmanı kullanmak isteyen müşteri için banka tarafından uygulanacak kâr oranı ise aylık yüzde 1,39’dur.  Banka finansman kullandırdığı müşterilerine vade süresi boyunca hayat sigortası yaptırma zorunluluğu getirmiştir.

50.000 Türk Lirasına Kadar Finansman İmkanı

Türkiye Finans Katılım Bankası ihtiyaç finansmanı kampanyası uyarınca müşterilerine 50.000 Türk Lirasına kadar likidite desteği sağlamaktadır.

Banka bütün vade seçeneklerinde ve kullanılacak bütün finansman miktarlarında müşterilerden finansman tahsis ücreti olarak çekilen tutarın binde beşi oranında ücret tahsil etmektedir. 50.000 Türk Lirası finansman kullanımında dosya masrafı 250 Türk Lirası olarak müşteriye yansıtılacaktır.

48 ay vadede 50.000 Türk Lirası finansman kullanan bir müşteri aylık yaklaşık 1.500 Türk Lirası taksit ödemeleri gerçekleştirerek borcunu geri ödeyebilecektir. Finansmanın müşteriye yıllık maliyet oranı yüzde 25 seviyesinde gerçekleşecektir.

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,363TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol