İş Bankası Esnafa Destek Kredisinde Son Hafta

Google Haberlere Abone Ol:

İş Bankası’nın ticaretle uğraşan müşterileri için hazırladığı kampanyada sona gelindi. 28.10.2016 tarihinde sona erecek kampanyadan yararlanmak isteyen müşterilerin bu tarihten önce İş Bankası Şubelerine başvurmaları gerekmektedir.

“Esnafa Destek Kredisi” kampanyası uyarınca 28 Ekim 2016’ya kadar nakde ihtiyaç duyan esnaf ve KOBİ’ler 36 aya varan vadelerle ister eşit taksitli ister ilk 3 ay ödemesiz 150 bin Türk Lirasına kadar kredilerden faydalanabilecekler.

12 Aydan 36 Aya Kadar Çeşitli Vade Seçenekleri

Kampanyadan yararlanarak finansman desteği almak isteyen esnafların 12 aydan 36 aya kadar istedikleri sürede kredilerini geri ödeme imkanı bulunmaktadır. Belirlenecek vade süresine göre uygulanacak faiz oranları farklılık arz etmektedir.

12 ay vadede aldığı krediyi geri ödemek isteyen vatandaşlar aylık yüzde 1,20 faiz oranıyla karşılaşacaklar. Vade olarak 13-24 ay aralığında bir süre tercih edecek müşterilerin tabi olacağı faiz oranı ise aylık yüzde 1,22’dir. 25- 36 ay aralığında borcunu geri ödeyecek müşteriler için uygulanacak olan faiz oranı aylık yüzde 1,25 seviyesidir.

150.000 Türk Lirasına Kadar Kredi

“Esnafa Destek Kredisi” uyarınca İş Bankası tarafından 150.000 Türk Lirasına kadar kredi desteği verilebilmektedir.  Sağlanacak likidite desteği miktarı üzerinden banka tarafından kredi tahsis ücreti olarak binde 5 oranında kesinti yapılacaktır. Azami tutar olan 150.000 Türk Lirası kredi kullanan bir müşteriden kesilecek olan dosya masrafı tutarı 750 Türk Lirası olarak gerçekleşecektir.

150.000 Türk Lirası nakit desteği alan müşteri 36 ay vadede borcunu geri ödemek isterse aylık taksitleri takribi 5.500 Türk Lirası civarında olacaktır. Kredi vadesi boyunca esnafın hayat sigortası yaptırması banka tarafından şart koşulmaktadır.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
53TakipçilerTakip Et
2,309TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

QNB Finansbank İş İlanları: 2022 Ağustos

QNB Finansbank İş İlanları… Ramazan boyunca banka personel alımlarına devam eden bankalardan biri de QNB Finansbank.

Vakıf Katılım İş İlanları: 2022 Ağustos

Küçük miktarlarda sermayede bulunan hareketlerle kolayca yürütmede bu anlayışı sürdüren ve sanayide de...

Emlak Katılım İş İlanları: Ağustos 2022 (Yeni Mezun-Uzman)

Faaliyetlerine tekrardan başlayan ve şubeleşen Emlak Bankası personel alımları yapmaya devam ediyor. Farklı...

TEB İş İlanları: 2022 Ağustos

TEB iş ilanlarında Ağustos ayı boyunca çok sayıda banka personel alımları yapmaktadır. Geniş...