Ana SayfaKredilerKamu Çalışanına Özel Vakıfbank’tan Masrafsız Kredi Fırsatı

Kamu Çalışanına Özel Vakıfbank’tan Masrafsız Kredi Fırsatı

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Kamu çalışanlarına özel geliştirdiği kampanyalarla adından sıkça söz ettiren Vakıfbank memurlar için yine kayda değer bir kredi kampanyası hazırlamış durumda.

İhtiyaç kredisi kampanyası kapsamında kamu çalışanlarına hem vade hem de faiz oranı seçme imkanı tanınıyor. Seçilen vadeye göre faiz oranları değişiklik göstermektedir. Masrafsız kredi seçeneği tercih edilmesi durumunda da farklı faiz seçenekleri müşterilere sunulmuştur.

Kredi Tahsis Ücretli Seçenek

Vakıfbank ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında bir çok seçenek sunmuştur.  Kredi tahsis ücretli yani masraflı kredi seçeneklerinde en uzun vade 48 ay olarak belirlenmiştir. 48 ay vadede memurlara 70.000 Türk Lirasına kadar kredibilite imkanı sunulmuştur.

50.000 Türk Lirası kredi kullanmak isteyen bir kamu çalışanı için aylık yüzde 1,20 oranında faiz uygulanacaktır. Müşteri kredisini 48 eşit taksitte aylık 1.450 lira geri ödemelerle kapatabilecektir.

70.000 Türk Lirası kredi kullanımında ise müşteriyi bekleyen aylık faiz oranı yüzde 1,19’dur. Bu meblağda kredi kullanan kamu çalışanının geri ödemelerde aylık taksitleri 2.025 Türk Lirası olarak gerçekleşecektir.

Masraflı kredide müşteriden kullanılan kredi miktarının binde 5’i oranında ücret tahsil edilecektir. Ayrıca hayat sigortası poliçe primi de müşteriye yansıtılmaktadır.

Masrafsız Seçenek!

Daha kredisini eline almadan masraf ödemek istemeyen müşteriler için geçerli olan masrafsız seçenekte faiz oranları nispeten yüksek. Ancak müşteri kullandığı kredi tutarına tam olarak ulaşmakta.

50.000 Türk Lirası masrafsız kredi kullanmak isteyen müşteri için aylık yüzde 1,27 oranında faiz ücreti tayin edilmiştir. 48 taksitte kredisini geri ödemek isteyen müşteri aylık 1.480 lira bankaya ödeme yapacaktır.

70.000 Türk Lirası kredi kullanırken masraf ödemek istemeyen kamu çalışanı için bankanın belirlediği faiz oranı aylık yüzde 1,25. Bu durumda müşterinin bankaya 4 yıl vadede aylık periyotlarla yapacağı geri ödeme tutarı 2.060 Türk Lirası olacaktır.

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.

Kariyer Yolculuğu: Denizbank Kariyer ve Kariyer Planlaması!

Denizbank Kariyer basamaklarına adım atmanın bir diğer yolu ise staj programlarına katılmaktadır. Staj sonrasında adayların mezun olmaları halinde banka tarafından iş fırsatları doğar.