Şekerbank’ın Doğa Dostu Kredisi Ekokredi

0

Şekerbank’tan Uygun Faiz Oranlarıyla Ekokredi

Pancar üreticilerinin finansal ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla kurulan Şekerbank enerji tasarrufuna teşvik eden ekokredi kampanyasını duyurdu. Şekerbank doğayı korumak ve dünya gündeminin en önemli konusu olan enerji tasarrufunu arttırmak için başlattığı kampanya ile enerji tasarrufu yatırımı yapmak isteyenlere uygun vade seçenekleri ve düşük faizli kredi imkânı sunuyor.

Şekerbank ısı yalıtımı, su yalıtımı, ses yalıtımı ve yangın yalıtımı için başlattığı ekokredi yalıtım kampanyasıyla yalıtım yatırımı yapmak isteyen kişilere 36 aya varan vade seçeneği sunarken abartman yönetimine 60 ya varan vade seçeneği sunuyor. Şekerbank aynı zamanda yalıtım üzerine yatırım yapmak isteyenlerden kredi tahsis ücreti almazken bunun yanında kredi ödeme seçeneği olarak ister 4 ay erteleme seçeneği veya 3 ayda bir ödeme seçeneği sunuyor.

Şekerbank’ın enerjiyi ve emeği koruyan kredi sloganıyla duyurduğu ekokredi kampanyasında enerji yalıtımı üzerine yatırım yapmak isteyen abartman yönetimi ve kişilere 60 aya varan vade seçeneği sunarken kredinin faiz oranını da kredinin vadesine göre belirliyor. Şekerbank ekokredi kampanyasıyla 19-24 ay arasına 1,11 faiz oranından, 25-36 ay arasına 1,19 faiz oranından, 37-48 ay arasına 1,22 faiz oranından, 49-60 ay arsına 1,25 faiz oranından kredi veriyor. Aynı zamanda Şekerbank’tan 3-18 ay vadeli ekokredi kullanırsanız Şekerbank kredinize faiz uygulamıyor.

Şekerbank’tan 20 ay vade ile 50000 TL miktarında ekokredi kullanırsanız kredinizin aylık taksit tutarı 2864,28 TL olurken toplam ödeyeceğiniz tutar 57285,60 oluyor.

Şekerbank ekokredi kampanyasına en yakın Şekerbank şubesinden başvurabilirsiniz.

 

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın