Ana SayfaKredilerVakıfbank’tan Bol Vadeli Bireysel İşyeri Kredisi

Vakıfbank’tan Bol Vadeli Bireysel İşyeri Kredisi

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Vakıfbank’tan Uygun Vadeli Bireysel İşyeri Kredisi

Türkiye’nin en büyük 7. Bankası olan Vakıfbank işyeri açmak isteyenler için uygun vade seçenekleri ve düşük faiziyle bireysel işyeri kredisi kampanyası başlattı. Kendi işinin patronu olmak isteyenlere hitap eden bireysel işyeri kredisi düşük faiz oranı ve esnek vade seçenekleri ile işyeri açmak isteyenlerin düşünmesi gereken bir kampanya.

Vakıfbank’ın kendi işini yapmak isteyenlere yönelik başlattığı bireysel işyeri kredisi kampanyasıyla müşterilerine ve müşterisi olmak isteyenlere 120 ay vade seçeneği sunuyor. Vakıfbank bireysel işyeri kredisinde işyeri sahibi olmak isteyenlere 1,21 faiz oranından kredi kullanabilme imkanı tanıyor. Kredi kampanyasını hayalinizdeki işi, Vakıfbank bireysel işyeri kredisiyle kurun sloganıyla duyuran Vakıfbank kredi kullanmak isteyen müşterilerine ipoteğe konu olan gayrimenkulün ekspertiz değerinin %70’i kadar kredi limiti belirleme imkanı sunuyor. Fakat şunu da bilmeniz gerekir ki Vakıfbank bireysel işyeri kredisinden belirli ve düzenli bir geliri olan ve hakkındaki istihbaratı olumlu olan müşterilerine yararlanma imkanı sunuyor.

Vakıfbank’tan 50000 TL miktarında ve 120 ay vade ile bireysel işyeri açma kredisi alırsanız kredinizin yıllık ortalama toplam maliyeti ya da efektif faiz oranı 19,5875% olacaktır. Yıllık ortalama toplam maliyete vergiler, kredi tahsis ücreti, ekspertiz ücreti ve tüm masraflar dahildir. Bununla beraber Vakıfbank bireysel işyeri kredisi kullanan müşterilerine hayat sigortası ve konut paket sigortası yapmaktadır. Sigorta primleri yıllık ortalama toplam maliyete dahil değildir.

Vakıfbank bireysel işyeri kredisi kampanyasına nüfus cüzdanı, gelir durumunu gösteren belge, ikametgâh belgesi, kat mülkiyeti tapusunun fotokopisi, yapı kullanım izin belgesi, ekspertiz raporu ile herhangi bir Vakıfbank şubesinden başvurabilirsiniz.

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.

Kariyer Yolculuğu: Denizbank Kariyer ve Kariyer Planlaması!

Denizbank Kariyer basamaklarına adım atmanın bir diğer yolu ise staj programlarına katılmaktadır. Staj sonrasında adayların mezun olmaları halinde banka tarafından iş fırsatları doğar.