Vakıfbank’tan Bol Vadeli Bireysel İşyeri Kredisi

0

Vakıfbank’tan Uygun Vadeli Bireysel İşyeri Kredisi

Türkiye’nin en büyük 7. Bankası olan Vakıfbank işyeri açmak isteyenler için uygun vade seçenekleri ve düşük faiziyle bireysel işyeri kredisi kampanyası başlattı. Kendi işinin patronu olmak isteyenlere hitap eden bireysel işyeri kredisi düşük faiz oranı ve esnek vade seçenekleri ile işyeri açmak isteyenlerin düşünmesi gereken bir kampanya.

Vakıfbank’ın kendi işini yapmak isteyenlere yönelik başlattığı bireysel işyeri kredisi kampanyasıyla müşterilerine ve müşterisi olmak isteyenlere 120 ay vade seçeneği sunuyor. Vakıfbank bireysel işyeri kredisinde işyeri sahibi olmak isteyenlere 1,21 faiz oranından kredi kullanabilme imkanı tanıyor. Kredi kampanyasını hayalinizdeki işi, Vakıfbank bireysel işyeri kredisiyle kurun sloganıyla duyuran Vakıfbank kredi kullanmak isteyen müşterilerine ipoteğe konu olan gayrimenkulün ekspertiz değerinin %70’i kadar kredi limiti belirleme imkanı sunuyor. Fakat şunu da bilmeniz gerekir ki Vakıfbank bireysel işyeri kredisinden belirli ve düzenli bir geliri olan ve hakkındaki istihbaratı olumlu olan müşterilerine yararlanma imkanı sunuyor.

Vakıfbank’tan 50000 TL miktarında ve 120 ay vade ile bireysel işyeri açma kredisi alırsanız kredinizin yıllık ortalama toplam maliyeti ya da efektif faiz oranı 19,5875% olacaktır. Yıllık ortalama toplam maliyete vergiler, kredi tahsis ücreti, ekspertiz ücreti ve tüm masraflar dahildir. Bununla beraber Vakıfbank bireysel işyeri kredisi kullanan müşterilerine hayat sigortası ve konut paket sigortası yapmaktadır. Sigorta primleri yıllık ortalama toplam maliyete dahil değildir.

Vakıfbank bireysel işyeri kredisi kampanyasına nüfus cüzdanı, gelir durumunu gösteren belge, ikametgâh belgesi, kat mülkiyeti tapusunun fotokopisi, yapı kullanım izin belgesi, ekspertiz raporu ile herhangi bir Vakıfbank şubesinden başvurabilirsiniz.

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın