Yapı Kredi Masrafsız Alış-Veriş Kredisi

0

Yapı Kredi Bankası müşterilerin yüksek maliyetli yapması gereken alış- verişler için “Alış- Veriş Kampanyası” düzenledi. Üstelik banka kredi kampanyası kapsamında kredi tahsis ücretini de sıfırladı.

Masrafsız şekilde kullanılabilen alış-veriş kredisinde üst limit tam 25.000 Türk Lirası olarak belirlenmiş. Çekilen kredi tutarı 48 aya kadar vade imkanıyla ödenebilmektedir.

48 Aya Kadar Vade Seçeneği

Alış- veriş kredisi kampanyası kapsamında 25.000 Türk Lirasına kadar kredi kullanan bir müşteri ödemelerini 48 ay vadeye yayarak yapma imkanına sahiptir. Mini alış- verişleri için de kredi ihtiyacı hisseden müşterilerini de düşünen Yapı Kredi Bankası kredi kampanyasının alt limitini 500 Türk Lirası olarak tayin etmiştir.

Kredi kampanyası dahilinde finansman sağlamak isteyen müşteriler için iki farklı faiz oranı belirlenmiştir. 5.000 Türk Lirasına kadar olan kredilerde aylık yüzde 1,33 oranında faiz uygulanmaktadır. Kullanılacak meblağ arttığında ise faiz oranı düşmektedir. 5.001 Türk Lirası ile 25.000 Türk Lirası arasında kredi kullanmak isteyen vatandaşlara uygulanacak faiz oranı aylık yüzde 1, 27 seviyesindedir.

20.000 Türk Lirası kredi kullanarak 36 ay vadede bankaya geri ödemek isteyen bir müşterinin aylık taksitleri 726 Türk Lirası olarak gerçekleşecektir. Vade sonunda bankaya ödenen toplam meblağ 26.150 Türk Lirası olacaktır. Müşteri 36 aylık süreç tamamlandığında 6.150 Türk Lirası faiz ödemesi yapacaktır.

Masraf Yok, Kredi Kartına Tanımlatma İmkanı

Kredi kampanyasının en büyük özelliklerinden biri kredi tahsis ücreti yani dosya masrafı olmamasıdır. Bu sayede henüz krediye ulaşmadan yapılan kesintiler olmamaktadır.

Müşteri, kullandığı krediyi kredi kartına tanımlatarak alış-verişlerinde nakit taşıma zorluğundan ve tehlikesinden kurtulmaktadır. Ayrıca kredi kartının taksitlendirme özellikleri de işlevini korumaya devam edecektir.

Henüz bir yorum yazılmadı.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Exit mobile version