Şekerbank’tan Araba Almak İsteyenlere Taşıt Kredisi

0

Şekerbank’tan Düşük Faizli Taşıt Kredisi

Şekerbank otomobil sahibi olmak isteyenler için taşıt kredisi kampanyası başlattı. Şekerbank taşıt kredisiyle toplu taşımadan sıkılan ve otomobil almak isteyenlere sıfır ve 2. el otomobiller için finansman sağlıyor. Türkiye’deki özel bankalardan bir olan Şekerbank’ın taşıt kredisi kampanyasıyla otomobil almak isteyenlere uygun vade ve oranlar sunarak bütçelerini zorlamadan araba alma imkânı sunuyor.

Şekerbank taşıt kredisi kampanyasıyla taksi parası ödemekten bıkanlar için 48 aya vara vade seçeneği sunuyor. Şekerbank taşıt kredisinde kredi limiti olarak nihai fatura bedeli 50000 TL geçmeyen sıfır araçlar için nihai fatura bedelinin %70 varan kredi limiti belirlerken, nihai fatura bedeli 50000TL’yi geçen araçlar için %50 varan kredilendirme imkânı sunuyor. Aynı değerlendirmeyi 2. el araçlar için kasko değeri üzerinden yapıyor.

Şekerbank taşıt kredisi kampanyasıyla sıfır veya 2. el fark etmeksizin araç almak isteyenlere 1,55 faiz oranından kredi kullanma imkanı sunuyor. Şekerbank taşıt kredisinden yaralanabilmeniz için söz konusu aracı teminat olarak rehin vermeniz gerekiyor. Bunun dışında Şekerbank gerekli görmezse taşıt kredisine kefil istemiyor. Aynı zamanda Şekerbank araç kaskosunu Şekerbank’tan yapmamanız durumunda faiz oranına 0,05 ekliyor.

Şekerbank’tan 40000 TL miktarında 30 ay vadeli taşıt kredisi çekerseniz kredinizin aylık taksiti 1751,80 TL oluyor. Kredinin kredi tahsis ücreti ise 200 TL olurken Şekerbank’a toplam ödeyeceğiniz tutar 52554,00 TL oluyor. Kredinizin yıllık ortalama toplam maliyet oranı ise %25,49 oluyor. Yıllık ortalama maliyet oranına kredi tahsis ücreti, vergiler ve faiz oranı dahildir.

Şekerbank taşıt kredisine başvurmak için başvuru formu, kimlik fotokopisi, gelir belgesi, sıfır araçlar için proforma fatura, ikici el araçlar için satın alınacak aracın ruhsat fotokopisi ile Şekerbank şubelerinden başvurabilirsiniz.

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın