Ana SayfaKredilerOdeabank PTT işbirliği İle Nakit Hazır Kredisinde Masraf Yok!

Odeabank PTT işbirliği İle Nakit Hazır Kredisinde Masraf Yok!
O

-

Odeabank, PTT iş yerlerinden emekli maaşını alan emekliler ve tüm PTT müşterisi vatandaşlar için “Nakit Hazır” kredi kampanyası geliştirdi. Nakit hazır kredisine başvurular bütün PTT işyerlerinden yapılmaktadır.

Nakit Hazır kampanyası iki seçenekten oluşmaktadır. Emeklileri ilgilendiren kısım ve diğer PTT müşterilerine hitap eden kısım.

Emekli Müşteriler İçin Maksimum 50.000 Türk Lirası Kredi

Emekli aylığını PTT’den alan müşteriler için kredi kampanyası kapsamında 50.000 Türk Lirasına kadar finansman desteği sağlanmaktadır. Ayrıca kullanılacak krediden kredi tahsis ücreti, yani halk arasındaki deyimi ile dosya masrafı alınmamaktadır. Emekli vatandaşlara “Nakit Hazır” kampanyası uyarınca aylık yüzde 1,64 oranında faiz uygulanmaktadır.

6 aydan 48 aya varan vade seçenekleri sunulan kampanya dahilinde müşteriler istedikleri zaman diliminde geri ödemelerini gerçekleştirme şansına sahiptirler. Emekli müşterilere kredi için yaptırılması gereken hayat sigortası poliçe priminin ücreti kendilerine yansıtılmaktadır.

20.000 Türk Lirası kredi kullanan ve bu krediyi 48 ay vade ile geri ödemek isteyen bir müşteri; 4 yıl süre ile aylık sabit 650 Türk Lirası taksit ödemesi gerçekleştirecektir. Vade sonunda toplam yapılan geri ödeme yaklaşık 32.000 Türk Lirası seviyesini bulacaktır.

PTT Diğer Müşteriler İçin Azami 15.000 Türk Lirası

Kredi kampanyası kapsamında finansman elde etmek isteyen ve emekli aylığı olmayan PTT müşterileri, emeklilerden farklı olarak aylık yüzde 1,79 oranından kredi kullanabileceklerdir. Ancak tıpkı emekli müşterilerde olduğu gibi diğer müşterilerden de kredi masrafı alınmamaktadır.

15.000 Türk Lirası kredi kullanarak 48 ay vadede borcunu geri ödemek isteyen bir müşteri aylık sabit 505 Türk Lirası taksitler ile geri ödeme yapabilecektir. Kredinin müşteriye yıllık maliyeti yüzde 29 seviyesinde gerçekleşecektir.

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,362TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol