Ana SayfaKredilerİhtiyaç Kredisinde Avantajlı Oran Fırsatı ICBC Bank’ta!

İhtiyaç Kredisinde Avantajlı Oran Fırsatı ICBC Bank’ta!

-

ICBC Turkey Bank, tüketici kredilerinde avantajlı faiz oranları ile tüm dikkatleri üzerine çekiyor. İhtiyaç kredisi faiz oranlarında neredeyse konut kredisi seviyelerinde seçenekler sunan bankanın kampanyalarını takip etmekte müşteriler için fayda görünmektedir.

Tüketici kredisi faiz oranlarını aylık yüzde 1,16’dan başlatan ICBC Bank, kredi vadesine ve masraf durumuna göre faiz oranında değişiklik yapmaktadır.

Masrafsız Seçenekte Kredi Faizleri Aylık 1,21

Tüketici kredisi kampanyası kapsamında; masraflı ve masrafsız olmak üzere iki farklı kredi seçeneği müşterilere sunulmuştur. Her iki durumda da kullanılabilecek azami kredi tutarı 100.000 Türk Lirası olarak tayin edilmiştir. ICBC Turkey Bank’tan masrafsız kredi kullanmak isteyen müşteriler masraf ödemek istemedikleri durumda aylık yüzde 1,21 oranında faizden kredi kullanabileceklerdir. Bu sayede çektikleri kredi tutarları ellerine tam olarak geçecektir. Ancak hayat sigortası poliçe primi her durumda müşteriden tahsil edilmektedir. Vade seçeneği masraflı yahut masrafsız kredilerde farklılık göstermemektedir. Her iki durumda da banka tarafından 48 aya kadar vade seçeneği sunulmuştur.

Kredi Tahsis Ücreti Binde 5, Oran 1,16

Tüketici kredisini daha uygun faizlerde kullanmak isteyen müşteriler için; kullandığı kredi meblağı üzerinden binde beş oranında kredi tahsis ücreti tahsil edilecektir. Bu durumda kredi faiz oranı aylık 1,16 olarak gerçekleşmektedir.

Müşteri 50.000 Türk Lirası tüketici kredisi kullanır ise; bu tutarın binde beşi olan 250 Türk Lirasını bankaya dosya masrafı olarak ödemek durumunda kalacaktır. Hayat sigortası yaptırılması bu seçenekte de zorunludur ve hayat sigortası poliçe primi müşteriye ayrıca yansıtılmaktadır. ICBC Turkey Bank gerekli gördüğü durumlarda müşterilerden kefil isteyebilmektedir.

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram'da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,349TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol