Ana Sayfa Krediler Fibabanka Yıldız Kredi İhtiyaç Kredisi

Fibabanka Yıldız Kredi İhtiyaç Kredisi

-

Fibabanka’dan İhtiyaç Kredisi Kampanyası 

Şube sayısını her geçen gün arttıran Fibabanka daha geniş bir alanda hizmet vermeye başladı. Aynı zamanda yeni kredi paketleri de oluşturan Fibabanka sayesinde ihtiyaçlarınıza istinaden kredi kullanabilirsiniz. Bankanin belirlemiş olduğu ihtiyaç kredisi paketlerinden biri Yıldız Kredi paketidir. Yıldız Kredi İhtiyaç Kredisi kampanyasına internet üzerinden başvuru yapabiliyorsunuz.

Uygun kredi faiz oranlarıyla tüketicilere sunulan Yıldız Kredi kampanyası sabit bir kredi faiz oranına sahip. Bu sayede aldığınız kredinin faiz oranının yükselmesi ihtimali bulunmuyor. Miktarı ve vade seçeneği ne olursa olsun Fibabanka Yıldız Kredi kampanyası sayesinde aldığınız ihtiyaç kredisinin kredi faiz oranı yüzde 1,29 olacaktır. Bankanın en uygun kredi faiz oranlarıyla sunulan ihtiyaç kredisi kampanyasının bu kampanya olduğunu ifade edebiliriz.

Fibabanka Yıldız Kredi kampanyasından faydalanarak kredi almanız durumunda almış olduğunuz krediyi esnek geri ödeme seçenekleriyle bankaya geri ödeyebilirsiniz. En az 3 ay vade talep edebildiğiniz bu kredi için talep edebileceğiniz maksimum vade 48 aydır. 3 ay ile 48 ay arasında olması şartıyla istediğiniz vade seçeneğini seçerek kredi başvurusu yapabilirsiniz.

Yıldız Kredi kampanyası için başvuru yapar ve kredi alırsanız hayat sigortası yaptırmanız gerekir. Hayat sigortası için ödenen prim miktarı sizlerden tahsil edilir ve peşin alınır. Bu prim tutarı taksitlere eklenmeyecektir. Ayni zamanda kredinin bir diğer masrafı olan kredi tahsis ücretini de sizin ödemeniz gerekiyor. Bu ücret alınan kredi üzerinden hesaplanır ve kredinin binde 5’i kadardır.

Fibabanka Yıldız Kredisi kampanyasından faydalanarak bankadan 10 bin TL kredi aldığınızda kredi için talep edebileceğiniz vade 3 ile 48 ay arasında olabilir. 48 ay vadeyle bu ihtiyaç kredisini aldığınızda kredi faiz oranı yüzde 1,29 olur. Borcunuzu geri ödemek için bankaya her ay 296 lira ödeme yapmanız gerekiyor. Bu şekilde Fibabanka’ya 14 bin 294 lira ödeme yaptığınızda kredinin tüm borcunu ödemiş olursunuz.

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

48,850BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
34TakipçilerTakip Et
2,411TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler