Denizbank’tan 60 Aya Kadar Vadeli Eğitim Kredisi

0

Denizbank’tan Uygun Kredi Faiz Oranlarıyla Eğitim Kredisi

Eğitime destek veren Denizbank bunun için avantajlı kredi paketlerini tüketicilere sunmuş durumda. İsteyen herkes Denizbank resmi internet sitesi üzerinden eğitim kredisi başvurusunda bulunabiliyor. Bu kredi için belirlenen kredi faiz oranlarını incelediğimizde kredi faizlerinin değişken olduğunu, vade seçeneklerine göre değiştiğini görebiliyoruz. 

Denizbank eğitim kredisi kampanyası standart ihtiyaç kredilerine nazaran daha uzun vadede veriliyor. Öyle ki bu krediyi 60 aya kadar vadeli olarak alma şansınız bulunuyor. Denizbank eğitim kredisini 60 ay vadeli olarak aldığınızda krediyi 5 yıl içinde bankaya geri ödemeniz gerekiyor. Bu krediden faydalanmak isteyen kişiler daha hızlı sonuçlanacak bir başvuru yapmak için Denizbank şubelerinden başvuru yapmalılar. Bu başvuru esnasında birtakım belgeler talep ediliyor. Bunlar nüfus cüzdanı, yerleşim yeri belgesi, öğrenci kabul belgesi ve gelir belgesidir.

Denizbank eğitim kredisi için belirlenen kredi faiz oranlarını incelediğimizde bu oranların kredi vadesine ve miktarına göre değişiklik gösterdiğini görüyoruz. 12 aylık taksitle 10 bin lira kredi için kredi faiz oranı yüzde 1,35, 24 aylık taksitle 10 bin lira kredi için kredi faiz oranı yüzde 1,40, 36 ay taksitle 10 bin lira kredi için kredi faiz oranı yüzde 1,41’dir.

İlginizi Çekebilir:  Güncel İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları! Ekim 2022!

Denizbank eğitim kredisi almak isteyenler hayat sigortası prim ücretlerinin yanı sıra kredi için kredi tahsis ücreti de öderler. Kredi tahsis ücreti her 10 bin liralık eğitim kredisi için 50 lira olarak belirlenmiştir. Sigorta prim bedeli ise kişinin durumuna göre değişiklik arz edebilir.
12 ay vadeli 10 bin lira eğitim kredisi alan kişiler 50 lira kredi tahsis ücretinin yanı sıra 84 lira sigorta prim bedeli öderler. Alınan kredinin taksit miktarı 924 lira olacaktır. 

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın