Anadolu Bank Esnafa Destek Kredisi

0

Anadolu Bank ülkemiz ekonomisinin can damarlarından olan küçük esnafı desteklemek için yeni bir kredi kampanyası duyurdu. Ticaretin içerisinde bulunan anlık değişimlerde finansman sorunu yaşayan işletmeler için Anadolu Bank küçük esnafa destek kredisi ile ticaret erbaplarının yanında olmaktadır.

Anadolu Bank kredi kampanyası uyarınca işletmelerden kredi tahsis ücreti de talep etmemektedir. Dosya masrafsız kredi seçeneğinde müşterinin ipotek göstermesi zaruridir.

Masraflı Seçenekte Alınan Kredinin Binde 5’i Dosya Masrafına

Anadolu Bank küçük esnaf destek kredisi için iki farklı seçenek sunmaktadır. İlk seçenekte dosya masrafı ödemeyen müşteriler aylık yüzde 1,40 faiz oranından yararlanacaklardır. Dosya masrafı ödeyen müşteriler için uygulanacak faiz oranı ise aylık yüzde 1,23 düzeyindedir. Kredi tahsis ücretli seçeneği kullanan müşteriler kullandıkları kredi miktarının binde beşi oranında dosya masrafı ödemek durumundadır. Bu tutar azami miktar olan 100.000 Türk Lirasında 500 Türk Lirası olarak müşteriden tahsil edilmektedir.

Kampanya kapsamında KOBİ’lere ve küçük esnafa azami 60 aya kadar taksit imkanı sunulmuştur. Ayrıca kredi kapsamında kullanılabilecek finansman miktarı maksimum 100.000 Türk Lirası olarak tayin edilmiştir. Hem masraflı seçenekte, hem de dosya masrafsız seçenekte müşterilere hayat sigortası banka tarafından zorunlu tutulmaktadır. Hayat sigortası poliçe prim tutarı müşteriye göre farklılık arz etmekle birlikte her durumda ücreti müşteriden tahsil edilmektedir.

Masrafsız Kredide Oran Aylık Yüzde 1,40!

Anadolu Bank müşterilerine sağladığı dosya masrafsız kredi imkanında faiz oranını aylık yüzde 1,40 olarak tayin etmiştir. 100.000 Türk Lirası kredi kullanan müşteri, aldığı krediyi 60 ay vadeye kadar geri ödeme imkanına sahiptir. Aylık kredi geri ödemesini yapacak müşterinin taksit tutarı takriben 2.500 Türk Lirası civarında olacaktır. Müşteri kredi geri ödemesi bittiğinde bankaya yaklaşık 150.000 Türk Lirası geri ödeme gerçekleştirecektir.

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın