Ana SayfaKariyerKPSS Şartı Yok! TÜBİTAK BİLGEM Kamu Personeli Alımı Yapıyor!

KPSS Şartı Yok! TÜBİTAK BİLGEM Kamu Personeli Alımı Yapıyor!

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

TÜBİTAK BİLGEM İş Geliştirme Başkan Yardımcılığı bünyesinde bulunmak üzere 3 Kamu personeli alımı yapılacağını bildirdi. Devlet Personel Başkanlığı tarafından yayınlanan ve Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu TÜBİTAK BİLGEM İş Geliştirme Başkan Yardımcılığı bünyesinde bulunacak ve Kamu Personeli Seçme Sınavı ( KPSS) şartı olmamaktadır. İstihdam edilecek olan personeller Kurumsal İletişim Sorumlusu ve Görsel Tasarım Sorumlusu olarak çalışacakları ifade edildi. 

TÜBİTAK BİLGEM Memur Alımı İçin Başvuru Tarihleri ve Şartları

TÜBİTAK BİLGEM tarafından yayınlanan ve Kamu Personeli Sınavı (KPSS) şartı aranmayan 3 memur alımı yapılacağı açıklanmıştır. Personel alım başvuru tarihi 16 Kasım 2016 saat: 17:00 olarak belirlenmiştir. Başvuru yapmak iseyen adayların kurumun resmi internet adresinde bulunan iş başvuru formunu doldurmaları gerekmektedir. Kadro sayısının 5 katı fazlası olan adayların mülakata çağrılması söz konusudur. Kamu Personeli Seçme Sınavı ( KPSS) şartı aranmayan başvurularda, en az 4 yıllık üniversitelerin ilanda açıklanan bölümlerinden mezun olmaları gerekmektedir. Ayrıca alanlarında 2 yıllık tecrübe sahipleri olmaları da ifade edilmektedir. Adayların hiçbir şekilde kamu haklarından yasaklanmamış olmaları, askerliğini tamamlamış ve sabıka kaydının olmaması gerekmektedir. Üstelik başvuru yapabilecek adayların sağlık engelinin de bulunmaması da şartlar arasındadır. 

 

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Ticari Kredi Hesaplaması Nasıl Yapılır?

Ticari kredi, işletmelerin genişleme, ekipman yatırımı, stok finansmanı gibi çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için kullandığı...

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.