Ana SayfaKariyerKPSS Şartı Yok! TÜBİTAK BİLGEM Kamu Personeli Alımı Yapıyor!

KPSS Şartı Yok! TÜBİTAK BİLGEM Kamu Personeli Alımı Yapıyor!
K

-

TÜBİTAK BİLGEM İş Geliştirme Başkan Yardımcılığı bünyesinde bulunmak üzere 3 Kamu personeli alımı yapılacağını bildirdi. Devlet Personel Başkanlığı tarafından yayınlanan ve Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu TÜBİTAK BİLGEM İş Geliştirme Başkan Yardımcılığı bünyesinde bulunacak ve Kamu Personeli Seçme Sınavı ( KPSS) şartı olmamaktadır. İstihdam edilecek olan personeller Kurumsal İletişim Sorumlusu ve Görsel Tasarım Sorumlusu olarak çalışacakları ifade edildi. 

TÜBİTAK BİLGEM Memur Alımı İçin Başvuru Tarihleri ve Şartları

TÜBİTAK BİLGEM tarafından yayınlanan ve Kamu Personeli Sınavı (KPSS) şartı aranmayan 3 memur alımı yapılacağı açıklanmıştır. Personel alım başvuru tarihi 16 Kasım 2016 saat: 17:00 olarak belirlenmiştir. Başvuru yapmak iseyen adayların kurumun resmi internet adresinde bulunan iş başvuru formunu doldurmaları gerekmektedir. Kadro sayısının 5 katı fazlası olan adayların mülakata çağrılması söz konusudur. Kamu Personeli Seçme Sınavı ( KPSS) şartı aranmayan başvurularda, en az 4 yıllık üniversitelerin ilanda açıklanan bölümlerinden mezun olmaları gerekmektedir. Ayrıca alanlarında 2 yıllık tecrübe sahipleri olmaları da ifade edilmektedir. Adayların hiçbir şekilde kamu haklarından yasaklanmamış olmaları, askerliğini tamamlamış ve sabıka kaydının olmaması gerekmektedir. Üstelik başvuru yapabilecek adayların sağlık engelinin de bulunmaması da şartlar arasındadır. 

 

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
42TakipçilerTakip Et
2,397TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol