Ana SayfaKredilerŞekerbank Masrafsız İhtiyaç Kredisi

Şekerbank Masrafsız İhtiyaç Kredisi

-

Şekerbank ani gelişen harcamalar karşısında ortaya çıkan finansman ihtiyacını gidermek üzere müşterileri için ihtiyaç kredisi sunmaktadır. Bankadan ihtiyaç kredisi kullanarak nakit gereksinimini gidermek isteyen müşteriler için üst limit kişinin ibraz ettiği gelir belgesine göre farklılık göstermektedir.

Krediye başvuran müşteri sunduğu gelir belgesi üzerinden hesaplanacak tutara kadar kredi kullanabilmektedir. Yani Şekerbank’ta herkesin limiti kendi maddi durumuna göre tayin edilmektedir.

48 Aya Kadar Vade İmkanı, Oran Aylık Yüzde 1,84!

Şekerbank kendisinden ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen müşterilerine 48 aya kadar vade imkanı sunmaktadır. Bütün vade seçenekleri için banka uygulayacağı faiz oranını sabit olarak belirlemiştir. İster 12 ay vadeli kredi kullanımı olsun, isterse azami süre olan 48 ay süreli kredi kullanımı olsun tamamında geçerli olan oran aylık yüzde 1,84’tür. Diğer bankaların ihtiyaç kredileri oranlarına göre nispeten fazla olarak görünen oran, Şekerbank tarafından kredi kullanımında müşteriden masraf tahsil etmeyerek dengelenmeye çalışılmıştır. Bununla birlikte kredi notu bankaca riskli bulunan müşterilerden tahsis ücreti de talep edilebilmektedir. Bu durumda kredi tahsis ücreti kullanılan kredi miktarı üzerinden binde beş olarak tahsil edilmektedir. Ayrıca kredi kullanan müşterinin hayat sigortası yaptırması da zaruridir. Hayat sigortası poliçe primi müşterinin yaşına göre farklılık arz edebilmektedir ve bu tutar bankaca müşteriye ayrıca yansıtılmaktadır.

Şekerbank’tan 100.000 Türk Lirası kredi kullanan bir müşteri borcunu 48 ay vadede geri ödemek isterse aylık 3.400 Türk Lirası taksit ödemeleri yapması gerekecektir. 4 yıl sonunda müşterinin bankaya ödediği tutar 163.200 Türk Lirasını bulacaktır. Bu durumda müşteriye 48 aylık zaman dilimi için yansıtılan faiz miktarı 63.200 Türk Lirası olarak gerçekleşecektir.

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,259BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
39TakipçilerTakip Et
2,412TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol