Türkiye Finans 100 Bin TL Arsa Finansmanı

0

Türkiye Finans Arsa Finansmanı

Türkiye Finans Katılım Bankası yüksek miktarlı arsa finansmanı paketiyle dikkat çekiyor. Bankanın sahip olduğu bu finansman kampanyası sayesinde 100 bin lira arsa finansmanı alabiliyorsunuz. Aldığınız finansmanı da esnek geri ödeme seçenekleriyle bankaya geri ödeyebiliyorsunuz.

Bankanın tüketicilere sunduğu arsa finansmanı kampanyası için belirlenen kâr payı oranı yüzde 1,45 olarak belirlenmiş. Ancak bu kâr payı oranı 84 ay vadeli 100 bin lira arsa finansmanı için geçerlidir. Finansman miktarı ve vadesi değiştiğinde arsa finansmanı için belirlenen kâr payı da değişiklik gösterebilir. 
 

Türkiye Finans arsa finansmanı kampanyasından faydalanmak istiyorsanız bazı masrafları bankaya ödemeniz gerekiyor. Banka komisyonu yanı sıra 3. Kişilere ödenen tüm masrafları da sizin karşılamanız gerekiyor. 100 bin liralık arsa finansmanı için vermeniz gereken finansman tahsis ücreti 525 liradır. Buna ek olarak bankaya ekspertiz ücretini de sizin ödemeniz gerekiyor, ekspertiz ücreti de en az 750 lira olarak belirleniyor. Bu masrafların dışında 350 liralık ipotek tesis bedelini de finansmandan faydalanan kişilerin ödemesi gerekiyor.

Türkiye Finans arsa finansmanı kampanyasının en dikkat çeken yanı finansman için belirlenen vade seçeneklerinin oldukça uzun olmasıdır. Öyle ki standart bir bankanın sizlere 48 ay vadeli olarak sunduğu bu paket Türkiye Finans Katılım Bankası aracılığıyla sizlere 84 ay vadeli olarak sunuluyor.

100 bin liralık arsa finansmanı için talep edebileceğiniz maksimum vade 84 aydır, bu finansmanı 84 ay vade ile aldığınızda bankaya her ay ödemeniz gereken taksit miktarı 2 bin 273 lira olur. Bu şekilde yaklaşık olarak 191 bin lirayı bankaya ödediğinizde kredi borcunuzun tamamını kapatmış olursunuz. Başvuru için size en yakın Türkiye Finans Katılım Bankası şubesine uğrayabilirsiniz. 

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın