Ana SayfaKredilerİş Bankası’ndan Emeklilere Özel İhtiyaç Kredisi

İş Bankası’ndan Emeklilere Özel İhtiyaç Kredisi

-

İş Bankası’ndan Uygun Faiz Oranlı Emekli Kredisi

Türkiye’de özel bankacılık hizmeti sunan ve en büyük özel banka niteliği taşıyan İş Bankası emekli ihtiyaç sahipleri için ihtiyaç kredisi kampanyası başlattı. İş Bankası emekli kredisi kapsamından ihtiyaç sahibi emeklilere uygun vade ve oranlardan kredi kullanma şansı tanıyor.

İş Bankası emekli kredisinden TC Sosyal Güvenlik Kurumu ödemelerini İş Bankası’na aktaran tüm Sosyal Güvenlik Kurumu emeklileri yararlanabiliyor. Aynı Zamanda İş Bankası emeklilerin maaş ödenme sıklığına göre emekli kredisini yapılandırıyor. Maaşınız üç ayda bir yatıyorsa üç ayda bir ödeme taksitli kredi kullanabilirken maaşı her ay yatanlar emekli kredisi taksitini her ay yatırmaları gerekiyor.

İş Bankası emekli kredisi kapsamından emekli maaş ödemelerini İş Bankası’na aktaranlara 36 aya varan vade seçeneği ve 1,60 faiz oranından kredi kullanma imkanı tanıyor.

İş Bankası’ndan 36 ay vadeli 10.000 TL miktarında emekli ihtiyaç kredisi alışanız kredinizin yıllık toplam maliyet oranı 26,1201 olurken kredinizin aylık taksit tutarı 387,31 TL olur. İş Bankası geri ödeyeceğiniz tutar ise 13.943,16 TL olur. Yıllık toplam maliyet oranına faiz oranı, kredi tahsis ücreti dahildir.

İş Bankası’ndan 36 ay vadeli 10.000 TL miktarında emekli ihtiyaç kredisi almanız halinde İş Bankası’na ödeyeceğiniz ücretler toplamı 207,50 TL olur. İş Bankası’na ödeyeceğiniz ücret kredi tahsis ücreti ve hayat sigortası primidir. 10.000 TL kredinin kredi tahsis ücreti 52,50 TL’dir. Hayat sigortası primi ise 155,00 TL’dir. Hayat sigortası primi yaşa cinsiyete ve kredi vadesine göre değişiklik göstermektedir. Biz takribi yaptığımız hesapta hayat sigortası primini 35 yaş üstü erkek ve 1 yıl vadeli kredi üzerinden hesapladık.

İş Bankası emekli kredisine İş Bankası şubelerinden başvurabilirsiniz.

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,362TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol