Şekerbank’tan Profesyonel Meslek Gruplarına Özel İhtiyaç Kredisi

0

Şekerbank’tan Profesyonel Meslek Gruplarına Özel Düşük Faizli İhtiyaç Kredisi

Şeker pancarı üreticilerine finansman sağlamak amacıyla kurulan Şekerbank profesyonel meslek grupları olarak nitelendirilen doktor, hakim, savcı, avukat, diş hekimi, noter, pilot ve pilot yardımcı mesleklerinden birini icra eden müşterilerine ihtiyaç kredi veriyor. Şekerbank Profesyonel meslek gruplarına özel ihtiyaç kredisiyle yukarıda saydığımız herhangi bir meslekten birini icra eden müşterilerine uygun faiz oranıyla ve geniş vade seçeneğiyle ihtiyaç kredisi kullanma imkanı tanıyor.

Şekerbank profesyonel meslek gruplarına özel ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında profesyonel meslek olarak nitelendirilen herhangi bir mesleği icra eden müşterilerine 48 aya varan vade seçeneğiyle ihtiyaç kredisi veriyor. 48 ay vadeli profesyonel meslek gruplarına özel ihtiyaç kredisi ile Şekerbank profesyonel meslek erbabı müşterilerine 50.000 TL’ye kadar kredi miktarı seçeneği de sunuyor. Şekerbank profesyonel meslek gruplarına özel ihtiyaç kredisi kapsamından ihtiyaç kredisini %1,45 faiz oranından veriyor.

İlginizi Çekebilir:  2022 En Uygun Kredi Faiz Oranları (Eylül)

Şekerbank’tan 48 ay vadeli 10.000 TL miktarında profesyonel meslek gruplarına özel ihtiyaç kredisi alırsanız kredinizin yıllık toplam maliyet oranı 23,3657 olurken kredinizin aylık taksit tutarı 309,01 TL oluyor. Şekerbank kredi tahsis ücreti oranı olarak 0,05 belirlediği için kredinizin masrafı 52,5 oluyor. Bunun dışında Şekerbank ihtiyaç kredisi kapsamında hayat sigortası istiyor. Hayat sigortası primi yaşa, cinsiyete ve kredinin vadesine göre değişiklik gösterdiği için takribi kredi masrafları hesabımıza dahil değildir.

Şekerbank profesyonel meslek gruplarına özel ihtiyaç kredisine Şekerbank şubelerinden başvurabilirsiniz.

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın