Fibabanka Bireysel Finansman Kredisi

Fibabanka ihtiyaçları ve harcamaları bütçesini aşan müşterileri ve müşterisi olmak isteyenlere bireysel finansman kredisi veriyor. Fibabanka bireysel finansman kredisi kampanyasıyla yat alımı, arsa alımı, sağlık masrafları, eğitim masrafları gibi yüksek tutarlı masraflarınızı karşılayabilirsiniz. Fibabanka bireysel finansman kredisiyle kredi kullanmak isteyen müşterilerine uygun vade ve faiz oranı imkanı sağlıyor.

Sahip olduğunuz konutu teminat olarak ipotek ettirmeniz karşılığında kullanabileceğiniz Fibabanka bireysel finansman kredisiyle 48 aya kadar vadeli bireysel finansman kredisi kullanabilirsiniz. İpotek dışında Fibabanka konut sigortası, zorunlu deprem sigortası ve hayat sigortası isterken bireysel finansman kredisi kapsamından %0,50 komisyonda almaktadır.

Fibabanka bireysel finansman kredisinin faiz oranları kredinin vade seçeneklerine göre değişiklik göstermektedir. Fibabanka bireysel finansman kredisi kapsamında 0 ile 12 ay vadeli finansman kredisine 1,45% faiz oranı uygularken 13 ile 24 ay  ve 25-36 ay vadeli finansman kredisine 1,55% faiz oranı uyguluyor. 37 ile 48 ay vadeli bireysel finansman kredisine ise 1,65% faiz oranı uyguluyor.

Fibabanka’dan 36 ay vadeli 1,55 faiz oranından 100.000 TL miktarında bireysel finansman kredisi alırsanız kredinizin yıllık toplam maliyet oranı 25,8343 olurken aylık toplam maliyet oranı 1,9334 olur. Bireysel finansman kredinizin aylık taksit tutarı 3.835,62 TL olurken kredinizin kredi tahsis ücreti ise 500 TL olur. Yıllık toplam maliyet oranına kredi tahsis ücreti, faiz ve vergiler dahil edilmiştir. Sigorta primleri  kişinin ve kredinin niteliklerine göre değişiklik gösterdiği için hesaba katılmamıştır.

Fibabanka bireysel finansman kredisine Fibabanka şubelerinden başvurabilirsiniz. 

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın