Ana SayfaKredilerICBC Bank’tan Esnafa Özel Kredi

ICBC Bank’tan Esnafa Özel Kredi
I

-

Bankacılık sektörünün atak içerisinde olan temsilcilerinden ICBC Bank esnafı da unutmadı. Küçük esnaf ve KOBİ’lerin piyasa koşullarında zaman zaman nakit sıkıntısı çekmesini dikkate alan banka onlara özel kredi paketleri hazırlamaktadır.

ICBC Bank tarafından KOBİ (Küçük ve Orta Büyüklükteki İşletmeler) ve küçük esnaf için sektörel bazlı kredi imkanları sunulmaktadır. Sunduğu kredilerde esnafa uzun süreli vade olanağı da tanıyan ICBC Bank borçların uzun vadelere yayılması ile KOBİ’leri ekonomik sıkıntısından çıkarmaktadır.

Turizm’den İmalat Sanayii’ne Kadar Bütün Sektörlere Finansman Desteği

ICBC Bank tarafından KOBİ’lerin faaliyet gösterdiği sektörlere özel, ürün ve hizmetlerden oluşan; nakit kredi ihtiyacından, bankacılık hizmetlerine kadar tüm gereksinimleri karşılamak üzere hazırlanan likidite imkanları sunulmaktadır. Özel destek paketlerindeki vade seçenekleri ve azami kredi miktarları, destek paketinin türüne ve KOBİ’nin faaliyet gösterdiği alana göre değişiklik göstermektedir.

ICBC Bank destek paketleri kapsamında; ihracat destek paketi, imalat destek paketi, makine imalat destek paketi, teknoloji, araştırma geliştirme destek paketi, KOBİ turizm sektörü destek paketi, hizmet ve ticaret sektörü destek paketleri, sanayi bölgeleri destek paketi sunmaktadır. Ayrıca; taahhüt sektörü destek paketi, taşımacılık sektörüne destek paketi, şoför esnafına plaka teminatlı kredi, medikal kredi paketi, pos iş yeri paketi, lisanssız elektrik üretimini destek paketi, franchising (firma bayiliği sistemi) destek paketi, tarım destek paketi ile hemen hemen bütün sektörlere banka tarafından destek verilmektedir.

Finansman ihtiyacını ICBC Bank’tan gidermek isteyen müşteri kendi belirlediği vade ve yine kendi belirlediği ödeme şekilleriyle bankadan kredi talebinde bulunabilmektedir. ICBC Bank’ın ticareti canlandırmak ve esnafa destek olmak adına devreye koyduğu kredi destek paketleri için başvuru yapmak isteyen vatandaşların ICBC Bank Şubelerine gelir belgeleri ya da vergi beyannameleri ile başvurmaları önem arz etmektedir.

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,386TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol